Liposuction ile Yağlardan Uzaklaşın!

Liposuction ile Yağlardan Uzaklaşın!

Liposuction ile Yağlardan Uzaklaşın!
Liposuction ile Yağlardan Uzaklaşın! Tugrul Demir
Bu içerik 14 kez okundu.

 

Her insan kusursuz gözükmeyi ister. Liposuction ile kısa sürede kusursuz vücuduna sahip olabilirsiniz. Diyetin ve egzersizlerin geçersiz kaldığı zamanlarda yardımınıza koşacaktır. İnsanlar vücuduna bu kadar önem verirken ayrıca karın germe yöntemini de kullanmaktadırlar.

Liposuction Nedir?

Liposuction; diyet ve egzersizle kurtulamadığınız yağları uzaklaştıran işleme denilmektedir. Uzman kişi tarafından şeklini iyileştirmek kullanılan yöntemdir. Genellikle kalça, karın, uyluk, sırt, kollar ve çenenizin tamamını kapsıyor.

Liposuction Kimlere Uygulanır?

Fazla kilolardan şikayetçi olan kişilere genellikle uygulanmaktadır. Fakat liposuction selülitten kurtulacağınız anlamanı gelmemektedir. Liposuction yöntemi cerrahi olan bir işlemdir. Bundan dolayı da sağlıklı olmanız gerekir.

•İdeal kilonuzun %30'u içinde olanlar,

•Sıkı, elastik bir cilde sahip olan kişiler,

•Sigara kullanmayanlar bu işlemi yaptırmaktadırlar.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Liposuction uzman kişi tarafından yapılması gerekir. Az yağ işlemi uygulanıyorsa, işlem günü eve gidebilirsiniz. Fakat fazla yağ alımı oluyorsa bir gece hastane de kalmanız da fayda vardır. Liposuction başlamadan önce doktorunuz vücudunuzun tedavi edilecek bölgelerini işaretlemektedir.

Ayrıca, öncesi ve sonrası karşılaştırmaları için daha sonra kullanmak üzere fotoğraf çekimi de olmaktadır. Genel anestezi alarak işleme başlangıç yapılır. İşlem sırasında uyanık olmayacaksınız.

J-plasma Nasıl Yapılır?

J Plazma, atmosferde en bol bulunan görünür enerji şeklidir. Gaz bir elektrik yüküne maruz kaldığında oluşan bir enerji şeklide denilmektedir. J plazması, önemli miktarda iyonik enerji salmak için yalnızca küçük bir radyo frekansı yükü gerektirir. Aktif plazma soğuk helyum gazı ile çevrili olduğundan, sıcaklığı 150 derece Fahrenheit'in altında tutulur.

J-plasma Neden Yapılır?

J Plasma, ameliyatsız vücut şekillendirme ve cilt gençleştirme için kullanılan kontrollü bir helyum plazma teknolojisidir. Cihaz bir helyum gazı alır ve onu radyofrekans enerjisiyle iyonize ederek soğuk helyum plazması oluşturur. Soğuk plazma, kontrollü bir enerji akışı olarak aplikatör aracılığıyla iletilir.

J-plasma Avantajları Nelerdir?

J-plasma önemli miktarda kilo vermiş olan herkes, yalnızca vücudunuzun çeşitli bölgelerinde fazladan, istenmeyen dokular için kullanılır. J plasma kullanarak, gevşek cildinizi pürüzsüzleştirebilir ve yeni, ince kıyafetlerinizde harika hissetmeniz için yeni adımlar atabilirsiniz.

Karın Germe Nasıl Yapılır?

Karın germe olabildiğince düz bir göbek isteyen hastalarda karın bölgesindeki fazla yağ, deri ve kas sarkmalarını aldırılarak yapılmaktadır.

Karın Germe Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Karın germe ameliyattan sonra kişiler eski hayatına hemen dönmemesi gerekir. Eskiden gereksiz yeme şekli varsa buna dikkat etmesi gerekir. En iyi sonuçlar, hasta operasyonu hijyenik ve diyet önlemleriyle birleştirdiğinde elde edilir.

Ameliyattan sonra pansumanlar iki hafta süre ile yapılır. 2 - 4 hafta destek kılıfının yani korsenin giyilmesi önerilir. Sonuç genel olarak tatmin ediciyse hasta için, ameliyattan sonra biraz fazla görünen bir iz olarak kalır.

Karın Germe Yöntemleri Nelerdir?

Abdominoplasti karın germe diğer adıdır. Genel anestezi altında yapılan ve birkaç gün hastanede kalmayı gerektiren oldukça ağır bir işlemdir. Genellikle hastaneye yatış operasyondan bir gün önce yapılır. Çoğu ameliyatta olduğu gibi aç karnına olması gerekir. Aynı gün ameliyathaneye girmeden önce antiseptik bir ürünle (örneğin Betadine) duş almanız gerekiyor.

Birkaç teknik kullanılabilir. Çoğu zaman, cerrah göbek ve kasık arasında bulunan geniş bir deri bandını çıkarır. Göbeğin üzerinde bulunan sağlıklı cilt daha sonra karın duvarını yeniden oluşturmak için aşağı doğru "yeniden sarılır". Yara izinin boyutu müdahalenin derecesine göre değişir: genellikle kasık kılları seviyesinde bulunur.

Karın Germe Fiyatları

Karın germe yönteminde uzmanın bakış açısına göre fiyat farklılıkları oluşur. Kullandıkları yöntemler ile fiyat şekillenmesi sağlanmaktadır. Uzmanınız ile görüşme sağlayarak fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi