Mekpan Panel Müşteri memnuniyetine önem vermektedir

Mekpan Panel yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. İl genelinde yapmış olduğu ve Avrupa standartlarına uygun ürünleri ile standartların üstünde üretimler yapan Makpen Panel gözünü dünyaya dikmiş ve ihracatta büyük işler yapmayı planlamıştır.

Mekpan Panel Müşteri memnuniyetine önem vermektedir
Mekpan Panel Müşteri memnuniyetine önem vermektedir SEOBAZ
Bu içerik 494 kez okundu.

Ulusal ve uluslararası birçok fuarda boy gösteren ve oldukça fazla olumlu geri dönüşler alan Mekpan Panel yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. İl genelinde yapmış olduğu ve Avrupa standartlarına uygun ürünleri ile standartların üstünde üretimler yapan Makpen Panel gözünü dünyaya dikmiş ve ihracatta büyük işler yapmayı planlamıştır.

 

Üretimde uzman kadrosunun bulunması yaptığı çalışmalarda olumlu geri dönüşlerin olmasını sağlamıştır, cephe paneli, çatı paneli, sandviç panel üretimi yapan Makpen Panel Konya’da kurulmuş en tanınan işletmelerden birisidir. Ürettiği ürünlerin kaliteli ve ekonomik olması tercih sebebi olup yurt çapında önemli ölçüde ticaret hacmine sahip işletmeler arasında yer almaktadır. Ayrıca satış sonrasında müşteri memnuniyetine önem vermesi firmanın her konuda olumlu sonuç almasını sağlamıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi