MESAJLARA ANİMASYONLAR VE EFEKTLER EKLENEBİLİYOR

iMessage uygulaması Wi-Fi veya hücresel veri ağları üzerinden iOS aygıtlarına , Apple Watch’lara ve Mac'lere kısa mesaj, fotoğraf veya video gönderebilirsiniz. Kısaca bilgi vermek gerekirse iMessage cihazınıza yüklü olarak gelen bir iOS uygulamasıdır ve kurulum aşamasında etkinleştirilir, ancak daha sonra da açılabilir.

MESAJLARA ANİMASYONLAR VE EFEKTLER EKLENEBİLİYOR
MESAJLARA ANİMASYONLAR VE EFEKTLER EKLENEBİLİYOR hande erol
Bu içerik 632 kez okundu.

WiFi bağlantısı yoksa iMessage'lar hücresel veri üzerinden gönderilir. Bu durumda hücresel veri ücretleri alınabilir. Eğer mesaj gönderilen diğer cihaz bir Apple cihazı değilse, mesaj yeşil metin balonu içinde görülecek şekilde SMS/MMS olarak da gönderilebilir.


İOS 11 YÜKLÜ İPHONE'UN PİL ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİN İPUÇLARI
MESAJLARA ANİMASYONLAR VE EFEKTLER EKLENEBİLİYOR

iMessage ile özel bir kutlama mesajı göndermek için tüm ekranı kaplayan balonlar, konfetiler veya havai fişekler kullanılabilir. Mesaja daha kişisel bir dokunuş katmak isteyen kullanıcılar, el yazısıyla mesaj yazabilirler. Karşı tarafa gizemli veya romantik bir mesaj yazmak da mümkün, bunun için görünmez mürekkep özelliği var. Bu şekilde gönderilen mesajlar, karşı tarafın parmağını mesaj üstünde gezdirmesi ile okunabiliyor.

Ayrıca Digital Touch kullanarak da kalp atışı, hatta yapılan çizimlar, öpücük, ateş topu gibi ilginç şeyler de mesajla gönderilebiliyor.

ÖZEL APP STORE BULUNUYOR

Özel günlerde çekilen fotoğraflar, sesli veya görüntülü olarak iMessage içine eklenebilir. Ayrıca iMessage için özel bir App Store da var. App Store'da mesajları süslemek için pek çok farklı uygulama, oyunlar, müziklerin yanı sıra ünlülerin ve birçok karakterin çıkartmaları yer alıyor. iMessage içinde grup oluşturabilir, gruba isim verebilir, gruba kişi ekleyebilir veya çıkartabilir ve bildirimlerinizi sessize alabilir ya da gruptan ayrılabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi