Messenger Day Türkiye'ye Geldi!

Sosyal medya devi Facebook'un uzun bir süre önce duyurduğu Messenger Day özelliğini Türkiye için kullanıma açtığını duyurdu. İşte tüm detaylar.

Messenger Day Türkiye'ye Geldi!
Messenger Day Türkiye'ye Geldi! Burak AYDIN
Bu içerik 615 kez okundu.

Snapchat'i satın alamayan Facebook Snapchat servislerini kendi servislerine getirmeye devam ediyor. Son olarak kendi iOS uygulaması için getirdiği hikâye özelliğiyle ağır bir eleştiriye maruz kalan Facebook'un Messenger uygulaması için duyurdu hikayeler özelliği Türkiye'de de kullanıma açıldı. 

Facebook'un Messenger uygulaması için geçtiğimiz aylarda sunduğu Messenger Day yani hikayeler özelliği Messenger'ın son güncellemesiyle birlikte ülkemizde de kullanıma açıldı. Kullanıcılar Messenger Day ile birlikte takipçilerine ya da istediği kişilere fotoğraflar, videolar ya da GIF içerikli paylaşımlar gönderebiliyor. Kullanıcıların bu paylaşımları 24 saat sonra siliniyor. 

Facebook'un hikayeler özelliğini ilk olarak Instagram'a sunmasının ardından Facebook yetinmemiş ve ardından Facebbok Messenger ile birlikte anlık mesajlaşma denilince akla gelen ilk uygulama olan WhatsApp'a da getirmişti. Facebook bunun ardından hikayeler özelliğini kendi uygulaması üzerinden sunmaya başlamıştı. 

Bakalım Facebook'un Messenger uygulamasına sunduğu hikâye özelliği Massenger Day ülkemizde ki Facebook Messenger kullanıcıları tarafından nasıl karşılanacak. Son olarak özelliği kullanmak isteyen kullanıcıların Facebook Messenger uygulamasını güncellemeleri gerekiyor. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi