Messenger'ı Basitleştirecek

Sosyal medya devi Facebook, 1.3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Messenger'da çok önemli değişikliklere gidiyor.

 Messenger'ı Basitleştirecek
 Messenger'ı Basitleştirecek hande erol
Bu içerik 516 kez okundu.

Sosyal medya devi Facebook, 1.3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Messenger'da çok önemli değişikliklere gidiyor. Kullanıcı verimliliğini artırmak isteyen şirket, platformla alakalı olmayan ve gereğinden fazla özellikle şişirilen Messenger'ı daha basit bir hale getirecek.

Geçtiğimiz günlerde, News Feed (Haber Akışı) algoritmasında köklü bir değişikliğe gideceğini ve kullanıcıların daha az haber ve reklam görmelerini sağlayacaklarını açıklayan Facebook, mesajlaşma platformu Messenger'ı basitleştirmek için harekete geçti.

Şirket, kullanıcılardan gelen bildirimler ışığında bir süredir Messenger üzerinde çalışıyordu. Uygulama üzerindeki dağınıklığın, kullanıcı verimliliğini düşürdüğünü tespit eden Facebook, Messenger'ı basitleştirmeye ve düzene sokmaya karar verdi. Platformdaki hangi özelliklerin traşlanacağı henüz netlik kazanmadı ancak ilk adayın 'Oyunlar' olduğu tahmin ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi