Metro, Gastronometro ile Gastromasa Konferansı’nda

Metro Toptancı Market, bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve gastronomi sektörünün dünyaca ünlü yıldızlarının bir araya geldiği ‘Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’na, gastronomi keşif platformu Gastronometro ile katıldı.

Metro, Gastronometro ile Gastromasa Konferansı’nda
Metro, Gastronometro ile Gastromasa Konferansı’nda Nehir Karakoçak
Bu içerik 646 kez okundu.

Bu yıl ‘Ürün’ temasıyla gerçekleşen Gastromasa Konferansı; otel, restoran profesyonelleri, yatırımcıları, yöneticileri, gastronomi profesyonelleri ve yerli-yabancı şefleri ortak bir platformda buluşturdu.

 

Metro Toptancı Market, Gastronomasa’ya, Türk şeflerin ve Türk gastronomi dünyasının geleceğine yatırım yapılan değerli bir yatırım olarak iki yıl önce hayata geçirdiği Gastronometro ile katıldı. Türkiye’nin ilk ve tek gastronomi platformu olma özelliğini taşıyan Gastronometro’da gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ziyaretçilere bilgi verildi.

 

İstanbul Güneşli’de 1.700 metrekare alan üzerinde tasarlanan Gastronometro’da açıldığı günden bu yana 6 farklı modül üzerinden eğitim çalışmaları yapılıyor, HORECA profesyonelleri, üniversite öğrencileri ve gastronomi yazarları için seminerler düzenleniyor, HORECA profesyonelleri için reçete ve tarifler hazırlanıyor. Gastronometro’da ilk günden bu yana gerçekleştirilen tüm organizasyonlara katılan 2 bini aşkın kişi, gastronomi alanında yeni bilgi ve tatlar keşfetme fırsatı buldu.

 

Metro Toptancı Market, bu yatırımla, ülkemizde gastronominin geleceğine yön vermeyi, Türk mutfak kültürünün gerçek potansiyelini ortaya çıkarmayı ve başarılı Türk şefleri dünyada hak ettikleri konuma gelmeleri için desteklemeyi amaçlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi