Microsoft Surface Mouse İlk Kez Görüntülendi

Microsoft ürettiği son teknoloji bilgisayarlarına bir de aksesuarlar eklemeye devam ediyor. Microsoft’un yeni aksesuarı Surface Mouse’un ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Elektronik cihaz modelleri kadar aksesuarları da büyük ilgi görüyor. Yeni çıkan her aksezuar büyük merakla bekleniyor ve satın alınıyor. Geçtiğimiz günlerde Bluetooth Surface Keyboard’ın kendini göstermesinin ardından bu kez Microsoft Surface Mouse yüzünü gösterdi.

Aksesuarlar ve özellikleri her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Teknolojinin gelişmesi ile herkes daha özellikle ve kullanılır aksesuarlara sahip olmak istiyor. Bu durumda birçok firmanın elektronik cihaz yanında birçok özelliğe sahip aksesuar da üretmesine neden oluyor.

Microsoft Surface Mouse Yüzünü Gösterdi

Geçtiğimiz günlerde Bluetooth Surface Keyboard’ın ilk görüntüleri ortaya çıkmıştı. Birçok özelliği bulunan bu son teknoloji klavyenin görüntülerinin hemen ardından Microsoft’un merakla beklenen Surface Mouse’un görüntüleri ortaya çıktı.

Microsoft Surface Mouse, 29.90 dolardan satışa sunulacak. Özellik ve görünüş olarak Designer Bluetooth Mause’a oldukça benzeyen Microsoft Surface Mouse’un tek farkı koyu gri renkte olması. Microsoft’un bu yeni aksesuarının ne zaman çıkacağı henüz belli değil. Ancak yakın bir zamanda Microsoft’un tarih açıklayacağı gelen bilgiler arasında.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı