Microsoft'tan Madden NFL 18 Geliyor

Microsft oyun piyasasına, konsol ve NFL mağaza indirimi içeren, yeni Madden NFL 18 Xbox S paketini sunacağını duyurdu.

Microsoft'tan Madden NFL 18 Geliyor
Microsoft'tan Madden NFL 18 Geliyor Ezgi Eroğlu
Bu içerik 716 kez okundu.

Microsoft, bu yıl Madden NFL'nin piyasaya sürülmesi ile birlikte yeni bir Xbox One S paketini duyurdu.

Madden NFL 18'in 25 Ağustos'ta piyasaya sürüleceği belirtilirken, oyunun standart sürümüyle geleceği açıklandı.

Kullanıcıların 100'den fazla orijinaline erişebilmelerini sağlayan bir aylık Xbox Game Pass aboneliği olan, 500 GB'lık bir Xbox One S. İle Xbox ve Xbox 360’ın geriye dönük uyumlu oyunlarına sahip olanlar, iki haftalık bir Xbox Live Gold denemesi ve NFL Mağazası için yüzde 20 indirim koduna sahip olacaklar.

Paketin satış fiyatı ise 279 dolardan sunulacağı öğrenilirken, NFL oyun sevenler şimdiden ön sipariş vermeye başladılar bile.

Xbox One S, Xbox One ailesinin ortanca çocuğu olarak oyun firması tarafından kabul görüyor. 4K video ve High Dynamic Range görselleri ve sesleri akışının bulunduğu belirtiliyor.

Bu yıl Madden, Longshot adlı seri öykü moduyla geleceği, oyuncular bir gençlikten başlayıp profesyonelliğe ulaşacakları, profesyonelliğe yükselirken bir yıldız olacakları ve diğer takımların transfer listelerine girebileceklerini de belirtelim.

Madden NFL 18, oyuncuların kendilerinin benzersiz stillerini oluşturmalarının yanı sıra günlük güncellemeler ile zorlu karşılaşmalara olanak tanıyan üç yeni oyun stili ile birlikte sunulacak.

1988'de Electronic Arts tarafından ilk kez yayınlanan Madden serisi, o zamandan beri video oyunları endüstrisi haline gelmiş ve 2013’den bu yana 4 milyar dolar gibi bir gelir elde ettiği söyleniyor.

Madden NFL Microsoft NFL Xbox One S Xbox Xbox 360 Madden Madden NFL 18
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi