Mix 2 için Android Oreo beta süreci başlıyor

Akıllı telefon pazarının yükselen değerlerinden biri olan Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Özellikle orta segmentteki modelleri ile göz dolduran Çinli üretici, üst segmentte de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

Mix 2 için Android Oreo beta süreci başlıyor
Mix 2 için Android Oreo beta süreci başlıyor hande erol
Bu içerik 525 kez okundu.

Akıllı telefon pazarının yükselen değerlerinden biri olan Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Özellikle orta segmentteki modelleri ile göz dolduran Çinli üretici, üst segmentte de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Ülkemizde resmi kanallar aracılığı ile satış yapmamasına karşın oldukça yüksek bir potansiyele sahip olan Xiaomi’nin yazılım tarafı da hayli kullanıcı dostu diyebiliriz. Zira söz konusu Android güncellemeleri olduğunda, Çinli üreticinin zirveye yakın olduğunu söylemek mümkün. Son olarak Mi A1 modelini Android Oreo’ya güncelleyen Xiaomi, şimdi de Xiaomi Mi Mix 2 modeli için Android Oreo betasının startını vermeye hazırlanıyor.
Xiaomi Mi Mix 2 için Android Oreo güncellemesi yakında yayınlanacak. Fakat Xiaomi bu güncellemeyi yayınlamadan önce, beta süreci ile olası kritik hataların önüne geçmeyi planlıyor. Mi Mix 2 için Android Oreo beta sürecinin kısa süre içerisinde başlaması planlanıyor. Bu beta programı global nitelikte olacağı için, dileyen herkes betaya katılmak için başvuruda bulunabilecek.

Elbette betaya katılabilmek için bazı kriterlere sahip olmanız gerekiyor.Örneğin telefonunuzda en son MIUI Global Develpoer ROM’u yüklü bulunmalı. Bunun nedeni en son sürümün, en kararlı Android yazılımı olması.

Başvuruların İngilizce olarak yapıldığını da hatırlatmamız gerekiyor. Eğer betaya kabul edilirseniz, tarafınıza özel güncelleme linki gönderilecek. Böylece Xiaomi Mi Mix 2 için yayınlanacak olan Oreo güncellemesini normalden çok önce deneyebileceksiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi