Nokia 5 Modeli İçin Android Oreo Beta Güncellemesi Açıklaması

Nokia 5 Modeli İçin Android Oreo Beta Güncellemesi Açıklaması

Nokia 5 modeli için Android 8.0 Oreo'nun test sürecine devam etmekte olan HDM Global şirketi, ilk Beta sürümünün sonrasında yeni bir tane güncelleme ile beraber kullanıcıların karşısına çıkmış oldu.

MOBİL - 2017-12-26 18:55:04 Bu içerik 1680 kez okundu.

Nokia 5 modeli için Android 8.0 Oreo'nun test sürecine devam etmekte olan HDM Global şirketi, ilk Beta sürümünün sonrasında yeni bir  tane güncelleme ile beraber kullanıcıların karşısına çıkmış oldu. 

İlk sürümde tespit edilen birçok sorunu gideren güncelleme ile birlikte özellikle çoklu görevlerde yaşanan problemler ortadan kaldırılıyor.

Birçok hata düzeltmesine ev sahipliği yapan güncelleme, V5.160 sürüm numarası ile birlikte gelirken yaklaşık 1700 MB boyutunda. HDM Global’e yakın kaynaklar, cihaz için test sürecinin bu ay sonlandırılacağını ve güncellemenin iki ay içerisinde yayınlanacağını dile getiriyor.

Eğer sizde Android Oreo Beta sürecine katıldıysanız, Ayarlar> Diğer > Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Güncellemenin ilk olarak bu cihaz için kullanıma sunulması şaşırtıcı oldu.

Zira, Nokia 6 modelinde benzer sorunlar yaşanmasına rağmen, henüz ilk Beta sürümünün ardından herhangi bir yeni güncelleme yayınlanmış değil.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Teknoloji Haberleri