Tüm Notlarınız Tek Uygulamada

Tüm Notlarınız Tek Uygulamada

Not tutma alışkanlığını edinmiş kişilerin ya da bu alışkanlığı edinmek isteyenlerin, olmazsa olmaz not tutma uygulaması haberimizde.

İNCELEMELER - 2017-06-22 16:48:45 Bu içerik 720 kez okundu.

En çok ihtiyaç duyulan uygulama kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yazımızda genelleme yapılarak çoğunluğun en çok ihtiyacı olduğu programı seçmeye çalıştık. Google Play markete girdiğimizde birbirinden farklı ve belirli başlıklar altında binlerce uygulama bulmamız mümkün. Fakat aradığımız uygulamanın kendi sınıfında en iyi olmasını beklemekteyiz ve bunun için bazı kolaylıklar da mevcut. Google Play tarafından en çok indirilen en fazla puana sahip olan uygulamalar şeklinde sıralamalar yapıldığından dolayı aradığımız özelliklere sahip olan uygulamaya ulaşmamız çok da zor değil.

En çok neye ihtiyacım var?

Özellikle genç kesimin hayatlarını planlayıp programlamak adına oldukça büyük gayretleri var. Önemli notlar alarak değer verdikleri yargıların asla göz ardı edilmemesi gerektiğine inanıyorlar. Bu konuyla ilgili çok fazla sayıda not tutma uygulaması bulunsa da en nitelikli uygulamalardan biri olarak değerlendirdiğimiz Evernote uygulamasından bahsedelim.

Evernote uygulaması normal not alma uygulamalarından biraz daha farklı. En belirgin özelliklerinden biri olan senkronizasyon özelliği. Evernote programına aldığınız tüm notlar internet erişimine sahip olduğunuz anda kendi hesabınıza senkronize edilerek telefonunuza ulaşamadığınız ya da bilgisayardan bu notlara bakmak istediğiniz takdirde bu konunun başarılı bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanıyor. Bu özelliğiyle hiçbir notunuzun ortadan kaybolmayarak sürekli bir yedeğinin olduğunu bildiğinizden kendinizi güvenli hissedebilirsiniz. Belirli bir karakter sınırlaması koymayan programa dilediğiniz kadar sözcük ekleyebilirsiniz. Bununla beraber bu notlara o an herhangi bir maddenin fotoğraflarını ekleyerek belgeleme özelliğine de sahipsiniz. Ses kaydı resim ve video ekleme gibi özelliklerinin yanında oldukça basit olan ara yüzüyle de kullanıcılarını mutlu eden bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER