Monster'dan Pusat İsmine Sahip Oyuncu Kulaklığı

Monster Notebook, üretmiş olduğu oyunculara özel donanımlar ile ürün çeşitliliğini arttırmakta.

Monster'dan Pusat İsmine Sahip Oyuncu Kulaklığı
Monster'dan Pusat İsmine Sahip Oyuncu Kulaklığı Mahmut Şahan
Bu içerik 602 kez okundu.

Monster Notebook, üretmiş olduğu oyunculara özel donanımlar ile ürün çeşitliliğini arttırmakta. 

Monster, bu kapsamda oyuncular için ürettiği Pusat 7.1 Surround oyuncu kulaklığını satışa sundu.

Monster Pusat 50mm’lik sürücüleriyle Oyunseverlere genel olarak kaliteli bir ses ve gerçekçi ses efektleri sunuyor. Kulaklığın tüm kulağı kaplayan yumuşak yastıkları sadece kullanım rahatlığı sağlamakla kalmıyor, dışarıdan gelen sesleri de engelliyor. Bu ses yalıtımı Pusat’ın Sanal 7.1 Surround teknolojisiyle birleştiğinde atmosferi güçlendirerek adeta oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor. 

Tasarımı ile dikkat çeken Pusat, altın uçlu USB girişi gibi yüksek malzeme kalitesiyle uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Düşük frekanslı bas tonları güçlendiren titreşim motorları ise bas tonları seven kullanıcıların çok hoşuna gidecek. Hafif yapısı, yumuşak baş ve kulak yastıkları sayesinde uzun süre kullanıldığında bile rahatsızlık yaratmayan Pusat, sahip olduğu RGB ışıklandırmayla kullanıcılara kulaklığın görünüşünü değiştirme imkânı veriyor. 

Kulaklığın, bükülme ve kırılmaları engelleyen örgülü kablosu üzerinde yer alan kumanda ile sesi ve mikrofonu kontrol etmek, ışıklandırmayı ve titreşimi açıp kapatmak mümkün. Ayrıca kulaklıkla birlikte gelen gelişmiş Pusat yazılımı ile her türlü ses kontrolünü yapmak mümkün. 

Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz, Pusat’ın satışa sunulması hakkındaki görüşlerini şu sözlerle belirtti, “Günümüz oyuncuları her şeyin en iyisini bekliyorlar. Oynadıkları oyundaki grafiklerin ve ses efektlerinin olabildiğince gerçeğe yakın olmasını arzu ediyorlar. Oyun bilgisayarlarımızla grafik ve performans konusundaki beklentileri karşıladığımıza inanıyorum. Şimdi ses konusunda da onlara en iyiyi sunmak için Pusat oyuncu kulaklığını oluşturduk. Tüm oyunseverlerin Pusat’ı beğeneceğini umuyoruz.” 

Pusat 7.1 Surround oyuncu kulaklığının satış fiyatı KDV dahil 295 TL.

monster pusat oyuncu kulaklığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi