My Little Pony Filmi’nin Galasına Büyük İlgi

Dünyada milyonlarca hayranı olan My Little Pony’nin ilk animasyon filmi 6 Ekim’de vizyona giriyor. Filmin Soho House’da gerçekleştirilen galasına ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Galada Hande Ataizi, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya ve Esra Eron çocuklarıyla yer alırken Evrim Akın ve Nisan Aktaş da My Little Pony hayranı davetliler arasında yer aldı.

My Little Pony Filmi’nin Galasına Büyük İlgi
My Little Pony Filmi’nin Galasına Büyük İlgi
Bu içerik 1215 kez okundu.

 

Sıcacık öyküleri ve sevimli karakterleriyle küçükler kadar büyüklerin de çok sevdiği My Little Pony’nin ilk sinema filminin galası 1 Ekim’de Soho House’da yapıldı. Hande Ataizi, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya, Esra Eron, Hande Ataizi gibi ünlü isimlerin çocuklarıyla birlikte katıldığı galada, Evrim Akın ve Çocuktan Al Haberi programının çocuk starı Nisan Aktaş’ın da katılımıyla keyifli anlar yaşandı. Yepyeni maceralarla arkadaşlığın sihirli gücünü anlatan My Little Pony Filmi; Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack ve diğer bütün Pony’lerin sıcacık dostluklarını, eğlenceli öykülerini, kocaman kalplerini hayranlarıyla buluşturdu.

 

6 Ekim’de gösterime girecek filmin konusu kısaca şöyle: Kötü bir güç Equestria’yı ve Pony’leri tehdit eder. Pony’ler, bu kötülüğe karşı, arkadaşlığın sihrini kullanarak yuvalarını kurtarmaya çalışır. Equestria dışında heyecan dolu maceralar yaşarken, yepyeni arkadaşlar da edinirler. Bu macera dolu yolculukta arkadaşlığın gücünü bir kez daha keşfederler.

 

Hasbro hakkında:

Dünya oyuncak devi Hasbro; 1984 yılından beri Türkiye’de, küçükten büyüğe herkesi gülümsetmek için çalışıyor. Markalı oyun ve oyuncak sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Hasbro, ülkemizde Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh, Playskool, My Little Pony,Littlest Pet Shop Minişler, Nerf gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine ürünlerini ulaştırıyor.

Hasbro, Türk insanını markalı oyun ve oyuncaklarıyla buluşturmakla kalmıyor, düzenlediği aktiviteler, yarışmalar ve sosyal medya uygulamalarıyla tüm tüketicilerine eğlenceli deneyimler de yaşatıyor. Markalı oyunlardan oyuncaklara, sinema ve Hasbro stüdyolarında yaratılan çizgi filmlerinden televizyon programlarına, lisanslı ürünlerinden video oyunlarına markalarını tüketicilerle buluşturan Hasbro, 30 yılı aşkın bir süredir Türk insanına eğlencenin kapılarını açıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi