''My Passport Ultra Drive'' Western Tarafından Resmi Olarak Duyuruldu

Western Digital şirketi, WD My Passport isimli taşınabilir bir sürücü markasının ikonik çizgilerini tekrardan tasarlanmış olan My Passport Ultra sürücüsü ile biraz daha genişletti.

''My Passport Ultra Drive'' Western Tarafından Resmi Olarak Duyuruldu
''My Passport Ultra Drive'' Western Tarafından Resmi Olarak Duyuruldu Mahmut Şahan
Bu içerik 589 kez okundu.

Western Digital şirketi, WD My Passport isimli taşınabilir  bir sürücü markasının ikonik çizgilerini tekrardan tasarlanmış olan My Passport Ultra sürücüsü ile biraz daha genişletti.

WD Discovery yazılımıyla My Passport Ultra sürücüsü, Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarındaki içeriği her zamankinden daha kolay bir şekilde yedeklemeyi sağlıyor. Kullanıcılar, birkaç basit adımla, etiketlenen fotoğraflar ve videolar da dahil olmak üzere Facebook'taki tüm içeriklerini sürücüye indirebiliyor. Ayrıca WD Discovery yazılımı, kullanıcıların favori genel bulut hizmetlerine depoladıkları dosyaların yerel bir kopyasını tutmaları için mükemmel bir yol.

My Passport Ultra ayrıca kullanıcılarının değerli dijital hatıraların ve dosyaların hızlı ve kolayca yedeklenebilmesi sayesinde gönül rahatlığı içinde olmaları için bilgisayardan sürücüye zaman ayarıyla direkt olarak otomatik yedekleme yapabilme özellikli ve kolay kurulumlu WD Backup yazılımıyla öne çıkıyor.  Buna ek olarak My Passport Ultra sürücüsü, özel içeriğin güvenli kalmasına yardımcı olmak için 256-bit AES Donanım Şifrelemeli WD Security sabit yazılımı özelliğine sahip. Kullanıcılar kişiselleştirilmiş şifre sayesinde donanım şifreleme ve veri korumasını etkinleştirebilir.

Western Digital’in Pazarlama ve Müşteri Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı Sven Rathjen, “Fotoğrafları, videoları ve önemli dosyaları yaratmak ve paylaşmak için parmaklarımızın ucunda harika pek çok platform bulunduğundan, kullanıcıların değerli içeriklerini tek bir yerde toplamalarını sağlamamız kritik öneme sahip" diyor. 

My Passport Ultra sürücünün şık tasarımı, Ekim 2016'da başlatılan ve ödüllü endüstriyel tasarım ve markalaşma firması fuseproject ve onun baş tasarımcısı Yves Behar'la yapılan ortak çalışmayla ortaya çıkan yeni My Passport endüstriyel tasarımının bir uzantısı. Metalik ve mat kaplamalarla tasarlanan My Passport Ultra sürücü, siyah-gri veya beyaz-altın olmak üzere iki renk kombinasyonu halinde mevcut. My Passport Ultra sürücü avuç içine, cebe veya çantaya rahatlıkla sığıyor. Böylece insanlar, hayat onları nereye götürürse götürsün en sevdikleri içerikleri yanlarında güvenle taşıyıp yedekleyebiliyorlar. 

My Passport Ultra'nın 1TB'ı 79.99 dolardan, 2 TB'ı 99.99 dolardan, 3 TB'ı 129.99 dolardan, 4 TB'ı 139.99 dolardan satışa sunuluyor.
 

western digital wd my passport ultra drive
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi