Namık Ziya Mescioğlu Büyüme Müjdesini Verdi

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetim kurulu başkanı olan Namık Ziya Mescioğlu Bursa 26. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı'na katıldı.

Namık Ziya Mescioğlu Büyüme Müjdesini Verdi
Namık Ziya Mescioğlu Büyüme Müjdesini Verdi Tugrul Demir
Bu içerik 981 kez okundu.

            İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetim kurulu başkanı olan Namık Ziya Mescioğlu Bursa 26. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı'na katıldı. Çok önemli açıklamalar yapan Mescioğlu, İMSİAD'ın üye portföyünü genişletmek amacıyla dirsek temasına geçti.

 

            İMSİAD'ın yönetim kurulu başkanı olan Namık Ziya Mescioğlu ve diğer yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek, fuara katılmış İMSİAD üyeleri ve diğer temsilcilerin stantlarını inceleyerek, sektörün önde gelen temsilcilerinin anlattıklarını dinledi. Yaşanılan sıkıntıları ve problemleri ilk ağızdan dinleyen Namık Ziya Mescioğu'nun açıklamaları da büyüme müjdesini verdi. Yapılan bu Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı'nın sektör açısından oldukça önemli olduğunu vurgulayan Mescioğlu, fuarın çok daha fazla etkili olabilmesi için özellikle de Bursa'daki sektör temsilcilerinin İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları derneği çatısı altında buluşmasını istediğini belirtti.

 

            Sektör ile beraber İMSİAD'ın da büyümeye devam ettiğini dile getiren Mescioğlu, her geçen günde yeni katılacak olan kişi ve kurumların katkısıyla daha da büyüdüğünü açıklamıştır. İMSİAD'ın büyümeye devam edeceği müjdesini sunmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi