Need For Speed PayBack Tanıtıldı!

Yarış oyunu denilince akla ilk gelen Need for Speed serisinin merakla beklenen yeni oyunu Need for Speed PayBack tanıtıldı!

Need For Speed PayBack Tanıtıldı!
Need For Speed PayBack Tanıtıldı! Burak AYDIN
Bu içerik 634 kez okundu.

En çok satan yarış oyunları arasında yer alan ve sevenlerinin büyük bir beğeniyle oynanan Need for Speed serisinin merakla beklenen Need for Speed PayBack sonunda resmi olarak duyuruldu.

Need for Speed'in Fortune Valley'in yer altı dünyasında geçen PayBack oyununda oyuncular daha önce dağılmış olan ekibi topluyor ve şehirdeki gazinoları, suçluları ve hatta polisleri yöneten kartel The House'u bitirmek için ekibi birleştiriyor. Oyuncular ekipten Tyler, Mac ve Jess karakterlerini oynayabiliyor.

Need for Speed'in yeni oyunu olan PayBack oyununda oyuncular, Race, Drift, Off-Road, Drag ve Runner modlarını oynayabiliyor. Need for Speed'in her oyununda olduğu gibi PayBack oyununda da oyunun merkezinde oyuncunun arabası yer alıyor. PayBack dünyasının farklı yerlerinde terk edilmiş halde olan arabaları oyuncuların bulmasıyla arabalar geliştikçe mükemmelleşmeye başlıyorlar.

Need for Speed oyununun vazgeçilmezi olan ancak son oyunlarında eskisi kadar karşılaşmadığımız ve eski kovalamacaları aradığımız polis kovalamaları da geri dönüyor.

Oyunun Campaign etkinliğinde oyuncular oyunda kazandıkları şöhreti riske atıyor ve Autolog önerileriyle oyun içinde edindiğiniz arkadaşlarınızla ya da potansiyel rakip oyuncularla yarışlar düzenleyip meydan okuyabiliyor.

Son olarak fiyatı henüz açıklanmayan Need for Speed PayBack oyunu 10 Kasım 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. 

need for speed payback
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi