Netflix Önemli Bir Özelliği Kullanıcılarına Sundu!

Online içerik platformu olan Nerflix son zamanlarda ier.klerini arttırmaya deva mederken bir yandan da yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Netflix Önemli Bir Özelliği Kullanıcılarına Sundu!
Netflix Önemli Bir Özelliği Kullanıcılarına Sundu! Burak AYDIN
Bu içerik 465 kez okundu.

Son zamanlarla ciddi bit büyümeye giden Netflix her geçen gün içerik sayısını arttırmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce tıpkı Facebook gibi yeni bir içerik değerlendirme yönetime geçiş yapacak olan Netflix kullanıcılarına çok önemli bir özelliği daha sunacak. 

Netflix bilindiği gibi kendi orijinal içeriklerini kullanıcılarına bir sezonu hiçbir kesinti olmadan sunarken bu sayede kullanıcıların herhangi bir dikkat dağıtıcı ayrıntı izlemeden tam dizi keyfini mümkün kılıyordu. Netflix'in bu özelliği içerikleri sırayla izleyenler için giriş introsunu kaldırıyordu. Kullanıcılar Netflix'in diğer içeriklerinde kullanıcıların jenerik introsunu geçme özelliğini sunmuyordu.

Kullanıcılardan gelen yoğun eleştiriler üzerinde Netflix diğer içerikleri içinde "Intro'yu Geç" özelliğini kullanıma sundu. Kullanıcıların bu sayede içeriklerini izlerken herhangi bir dikkat bozucu bir etkene yol vermek istemeyen Netflix'in bu hamlesi yerinde alabilir. 

 

netflix orijinal içerik intro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi