Netflix Yeni Bir Kampanya Yaptı

Ünlü yayıncı Netflix gerçekleştirdiği yeni kampanya ile ülkemizdeki popülerliğini daha da yukarıya çekmek istiyor.

Netflix ülkemizde yeni bir kampanya başlatmış durumda. Türkiye’de adından daha fazla söz ettirmek isteyen Netflix, son dönemin en popüler dizilerini uygun fiyatlara izleme imkanı sunuyor.

Dünya üzerinde son dönemlerin en popüler dizilerinin yayınlarını yapan Netflix, ülkemizde kayda değer bir indirim, kampanya gerçekleştirmiş durumda. Netflix tarafından başlatılan kampanyaya göre eskiden 26 TL’den başlayan paketler sadece 15 TL’ye çekildi.

BASİC – STANDART – PREMİUM

Netflix tarafından daha önce yayınlanan klasik paketlerdeki fiyatlarda ciddi bir indirim söz konusu oldu ve basic, standart, premium paketlerinin hepsinde indirime gidildi. Yeni fiyatlandırmaya göre basic 15.99 TL, standart 27.99 TL ve premium 39.99 TL oldu. Basic paketini satın alan kullanıcılar dizileri SD kalitesinde ve tek cihaz ile izleme imkanına sahip olacaklarken diğer paketleri tercih eden kullanıcılar daha ayrıcalıklı faydalanacaklar. Netflix tarafından gerçekleştirilen bu yeni kampanya ile özellikle dört farklı cihazdan izleme imkanı sunulan Premium paketin yoğun bir ilgi görmesi bekleniyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı