Nike Yeni Apple Watch Nike+ İle Uyumlu Ayakkabı Modellerini Tanıttı!

Ünlü spor giyim markası Nike bir süre önce Apple ile birlikte tanıttığı Apple Watch Nike+ saatiyle uyumlu yeni aksesuarlarını tanıttı.

Nike Yeni Apple Watch Nike+ İle Uyumlu Ayakkabı Modellerini Tanıttı!
Nike Yeni Apple Watch Nike+ İle Uyumlu Ayakkabı Modellerini Tanıttı! Burak AYDIN
Bu içerik 1173 kez okundu.

Giyilebilir teknoloji alanında Apple Watch ile önemli bir başarı sağlayan Apple, Apple Watch Series 2 ile birlikte yeni bir ortaklığa giderek Nike ile birlikte yeni bir akıllı saat geliştirmişti. Özellikler olarak Apple Watch Series 2'yi temel alan bu yeni saat tasarım ve kayışlar bakımından diğer Apple Watch Series 2'lerden ayrılıyordu.

Nike'ın Apple Watch Nike+ için duyurmuş olduğu yeni kayışları ile yine Nike'ın tanıttığı Air VaporMax Flynit "Day to Night" koleksiyonu ile tam uyumlu olarak geliyor. Nike'ın Day to Night ürünleri koşucuların günün  her anında istedikleri gibi koşu yapabilmelerine imkan tanıyor. Dört farklı renk seçeneğiyle gelen Nike'ın yeni ürünleri gökyüzünün farklı renk tonlarına sahip olarak karşımıza çıkıyor.

nike-+

Nike'ın yeni ürünlerinin bir diğer özelliği ise Apple'ın yeni Apple Watch Nike+ saatiyle tam uyumlu olan renklere sahip olması. Nike'ın merakla beklenen bu yeni ürünleri 1 Haziran'dan itibaren Amerika'da satışa sunulacak. Nike'ın Apple Watch Nike+ kayışları 49 dolardan satışa çıkarken Day to Niight koleksiyonu ise 190 dolar'dan satışa sunuluyor.

nike apple watch nike+ apple apple watch nike+
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi