Nokia 5 Modeli İçin Oreo Güncellemesi Geldi

Uzunca bir aradan daha sonra akıllı telefon dünyası içerisine hızlı bir dönüş gerçekleştiren Nokia, hayranlarını sevindirmeyi sürdürüyor.

Nokia 5 Modeli İçin Oreo Güncellemesi Geldi
Nokia 5 Modeli İçin Oreo Güncellemesi Geldi Mahmut Şahan
Bu içerik 765 kez okundu.

Uzunca bir aradan daha sonra akıllı telefon dünyası içerisine hızlı bir dönüş gerçekleştiren Nokia, hayranlarını sevindirmeyi sürdürüyor. Kısa bir zaman önce Nokia 8 modeli için Android Oreo güncellemesini yayınlamış olan firma, alt modelleri de  hiç bir şekilde ihmal etmiyor. Orta segment içerisinde yer alan modellerle ilgili de çalışmalar halen sürüyor. Nokia 5  modeli Oreo isimli güncellemesini resmen aldı.

HMD Global şirketinin bünyesine katıldıktan  hemen sonra akıllı telefon pazarına çok hızlı bir dönüş gerçekleştiren Nokia şirketi, Nokia 8 isimli modelinin sonrasında Nokia 5 modeli için de Oreo  isimli güncellemesini paylaştı.

Nokia 8 modeli içerisinde olduğu gibi, Nokia 5 modelinin Oreo sürümü de öncelikli bir şekilde beta aşaması ile birlikte dağıtılacak. Bu sürece  ise kayıt olduktan  hemen sonra telefonunuza gelecek güncelleme ile beraber Android 8.0 Oreo isimli sürümünü beta şeklinde kullanmaya başlamış olacaksınız.

Sonrasında da Nokia 5 modelinde Android 8.0 Oreo isimli sürümü genel bir dağıtıma açılmış olacak. Nokia şirketinin Android Oreo hususundaki çalışmaları Nokia 8 modeli ve 5 modeli ile de sınırlı kalmıyor. Nokia 5 isimli modelinin hemen sonrasında Nokia 6 modeli için de ilk önce beta sonrasında da tam sürüm Oreo çalışması yapılıyor olacak.

nokia nokia 5 oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi