Nokia 8 Modelinin Avrupa İçerisindeki Satış Fiyatı Kesinleşti

16 Ağustos tarihi içerisinde resmi bir şekilde tanıtılacak olduğu duyurulan Nokia şirketinin amiral gemisi modellerinden Nokia 8'in Avrupa'da ne kadar fiyattan satılacak olduğu da daha şimdiden ortaya çıkmış oldu.

Nokia 8 Modelinin Avrupa İçerisindeki Satış Fiyatı Kesinleşti
Nokia 8 Modelinin Avrupa İçerisindeki Satış Fiyatı Kesinleşti Mahmut Şahan
Bu içerik 477 kez okundu.

16 Ağustos tarihi içerisinde resmi bir şekilde tanıtılacak olduğu duyurulan Nokia şirketinin amiral gemisi modellerinden Nokia 8'in Avrupa'da ne kadar fiyattan satılacak olduğu da  daha şimdiden ortaya çıkmış oldu.

Nokia'nın yeni amiral gemisinin tanıtılmasına iki hafta kadar bir süre kaldı ama kendisini bekleyenleri sevindirecek bir sızıntı yaşandı. Görünüşe göre Nokia 8'in Avrupa fiyatı yaklaşık 520 euro olarak belirlenmiş durumda.

Sızıntı Vodafone Romanya tarafından geldi ve Nokia 8'in siyah renkli sürümünün 517.42 euro fiyat etiketiyle listelendiği görüldü. Daha önceki dedikodulara göre fiyat etiketinin 600 euro olması bekleniyordu.


Nokia 8'in Almanya, İtalya, İspanya ve bu bölgedeki tüm ülkelerde aynı ücretle satışa sunulacağının düşünüldüğünü de belirtmemiz gerekiyor. Kullanıcılar bu bedeli ödeyerek Snapdragon 835 işlemci, 8 GB bellek, Adreno 540 grafik arabirimi ve 64-128 GB dahili hafızaya sahip olacaklar.

Nokia 8'in parmak izi okuyucuya sahip olduğu da dün gerçekleşen sızıntılarla ortaya çıkmış ve cihaz yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi çalışır halde görüntülenmişti.

nokia nokia 8 hmd global
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi