Nokia D1C Akıllı Telefonu Göründü Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Bilindiği gibi Nokia uzun süredir akıllı telefon pazarına dönmek için çeşitli çalışmalarda bulunuyor. Nokia'nın Android işleletim sistemiyle gelecek olan Nokia D1C akıllı telefonunun görüntüleri ve çıkış tarihi sızdırılmış olabilir!

Bir zamanların popüler akıllı telefon üreticisi olan Nokia bilinidği gibi Micorosft tarafından satın alınmış ve isim hakkını bir süreliğine kaybetmişti. Nokia’nın 2017 yılı içerisinde yeni bir akıllı telefon tanıtacağı ve bu akıllı telefonu da MWC 2017 fuarında tanıtması bekleniyor.

Nokia’nın yeni akıllı telefonu olacağı söylenen Nokia D1C gücünü sekiz çekirdekli 1.4 GHz işlemciden alacak ve Adreno 505 GPU‘suyla gelecek. Nokia’nın bu yeni akıllı telefonu Nokia’nın CEO’su Rajeev Suri tarafından MWC 2017 fuarında tanıtılacağı  ve yeni Nokia ürünlerini bu fuar kapsamında görücüye çıkartacağı konuşuluyor. Nokia’nın D1C modelinin teknik özelliklerine sızdırılan bilgilere göre Qualcomm Snapdragon 430 işlemciyle gelecek ve Adreno 505 GPU’yla gelecek. 3 GB RAM’in bulunacağı bu cihazda 32 GB dahili depolama alanı olacak. Ayrıca Nokia’nın yeni akıllı telefonu 13 megapiksel ana kamera ve 8 megapiksel selfie kamerayla gelecek.

Bakalım söylentilerde olduğu gibi Nokia’nın yeni akıllı telefonu iddia edildiği gibi MWC 2017 fuarında tanıtılacak mı bunu Şubat ayında gerçekleşecek olan MWC 2017 fuarında göreceğiz.

nokia-d1c-akilli-telefonu-gorundu-cikis-tarihi-sizdirildi


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı