Nokia Şirketinden Uygun Fiyata Sahip Bir Kablosuz Kulaklık Gelecek

HMD Global şirketi ile yeniden sahalara dönmüş olan Nokia, gelecek günlerde uygun fiyata sahip Nokia 2 modelini tanıtmak için hazırlık yapmakta.

Nokia Şirketinden Uygun Fiyata Sahip Bir Kablosuz Kulaklık Gelecek
Nokia Şirketinden Uygun Fiyata Sahip Bir Kablosuz Kulaklık Gelecek Mahmut Şahan
Bu içerik 831 kez okundu.

HMD Global şirketi ile yeniden sahalara dönmüş olan Nokia, gelecek günlerde uygun fiyata sahip Nokia 2 modelini tanıtmak için hazırlık yapmakta. Ortaya çıkmış olan yeni sızıntılar ise Nokia şirketinin çok uygun fiyatlı bir tanede kablosuz hoparlör tanıtacak olduğu yönünde.

Günümüz yaşam koşullarında teknolojik  olan cihazların özelliklede ülkemizde yer alan fiyatları fazlasıyla yüksek. Bu sebeple uygun fiyata sahip ürünler bizim için sürekli olarak çok daha cazip gelmekte.

Nokia şirketi de bu alan içerisinde çalışmalar gerçekleştiren markaların arasında yer almakta. Nokia 2 modeli ile bütçe dostunda bir akıllı telefon üretmeyi hedeflemekte olan Nokia şirketi, tekrar emsallerine bakılır ise uygun fiyatıyla satılacak  olan bir  tane kablosuz hoparlör tanıtmanın hazırlığında.

Nokia MD-22 isimli model numarasına sahip  durumdaki bu hoparlörler ise, ortaya çıkmış olan sızıntıda görüldüğü üzre Lumia'nın serilerinde sıkça görmeye alışmış olduğumuz renkli bir yapıya sahip. Fakat ürünün teknik durumdaki detaylarının hakkında bir bilgi ise şu anda hiç bir şekilde mevcut değil.

30 ila 40 Euro tutarının arası bir fiyat etiketine sahip  durumda olması bekleniyor olan Nokia şirketine ait olan MD-22 isimli kablosuz hoparlör modelinin ise sene sonuna kadar satışa sunulacak olması bekleniyor

hmd global nokia kablosuz hoparlor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi