Note 7 Değişimi Başladı !

Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun değişim işlemlerine resmen başlandığı bilgisine ulaşıldı. Note 7 cihazının bu değişimlerle ile beraber sorunsuz hale gelmesi bekleniyor.

Samsung cephesinden yeni önemli bir gelişme var ! Patlama sorunları ile ön plana çıkan Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun değişimi dün itibariyle resmen başlatıldı.

Son zamanlarda piyasaya sürüldüğünden beri sorunları da beraberinde getiren Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonu sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmıştı. ‘Patlayan telefon’ olarak adlandırılan ve sosyal medyada oldukça fazla dalga geçilen Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun satışları durdurulmuş ve satılan kişilerden cihaz tek tek toplatılmıştı. Bu durumun ardından elimize ulaşan bilgilere göre Samsung söz konusu cihazın değişimine resmi olarak başladı. Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun gerçekleşecek değişimlerin ardından daha sağlıklı bir hal alması bekleniyor. Ancak yine aynı sorunlar söz konusu olursa bu deva Samsung’a olan güvenin çok ciddi boyutta azalacağını söyleyebiliriz.

 

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. * işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur