Note 7 Değişimi Başladı !

Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun değişim işlemlerine resmen başlandığı bilgisine ulaşıldı. Note 7 cihazının bu değişimlerle ile beraber sorunsuz hale gelmesi bekleniyor.

Samsung cephesinden yeni önemli bir gelişme var ! Patlama sorunları ile ön plana çıkan Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun değişimi dün itibariyle resmen başlatıldı.

Son zamanlarda piyasaya sürüldüğünden beri sorunları da beraberinde getiren Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonu sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmıştı. ‘Patlayan telefon’ olarak adlandırılan ve sosyal medyada oldukça fazla dalga geçilen Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun satışları durdurulmuş ve satılan kişilerden cihaz tek tek toplatılmıştı. Bu durumun ardından elimize ulaşan bilgilere göre Samsung söz konusu cihazın değişimine resmi olarak başladı. Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun gerçekleşecek değişimlerin ardından daha sağlıklı bir hal alması bekleniyor. Ancak yine aynı sorunlar söz konusu olursa bu deva Samsung’a olan güvenin çok ciddi boyutta azalacağını söyleyebiliriz.

 


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı