Note 8 Kamera Testinde Bekleneni Verdi

Samsung’un 2017 yılı içerisinde en çok konuşulan telefonu Galaxy Note 8 modeli oldu. Yeni akıllı telefonların Note 7 serisinde sonra gelmesi bile bir hayli konuşulmasının nedeni olmuştu.

Note 8 Kamera Testinde Bekleneni Verdi
Note 8 Kamera Testinde Bekleneni Verdi hande erol
Bu içerik 690 kez okundu.

Samsung’un 2017 yılı içerisinde en çok konuşulan telefonu Galaxy Note 8 modeli oldu. Yeni akıllı telefonların Note 7 serisinde sonra gelmesi bile bir hayli konuşulmasının nedeni olmuştu. İçerisinde yer alan sistemleri bir yana yeni akıllı telefonların Note 7 olayını tamamen unutturması da gündem oldu. Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının içerisinde yer alan sistem özellikleri ise daha da öne çıkan detaylar oldu. Bu noktada kamera kısmına ayrı bir parantez açmıştık.

Öyle ki telefonların kamera kısmında Samsung’un çift kameraya geçiş yapması, çift kamerada OIS desteği gibi konular epey bir konuşuldu. Şu ana kadar yapılan testlerde de genelde iyi sonuçlar alındı. Fakat son açıklanan test markanın bu konuda ne kadar başarılı bir grafik çizdiğini ortaya koymuş oldu.

Galaxy Note 8 Görüntü Sabitlemede Zirve Yaptı
Yılsonunun yaklaşmasıyla beraber paylaşılan yeni testler, Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının kamera odaklaması üzerinde duruyor. Engadget tarafından yapıldığı açıklanan testlerde, düzenli titreşim verilen bir ortamda kameraların görüntü sabitleme özelliği test ediliyor.

Sürekli olarak verilen titreşim testinde ise Galaxy Note 8 modelinin kameralarının belli bir görüntü sabitleme standartlarına oturmayı başardığı görülüyor. Markanın yeni seri akıllı telefonlarında kullanıcı çift OIS desteği ve yeni lenslerle beraber, kameraların titreşimde belli bir aralığı yakalayarak net görüntü konusunda sabitleme elde ettiği görülüyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi