Nvidia GeForce MX150 Detaylandı!

Lider ekran kartı üreticisi Nvidia dizüstü bilgisayarları için yeni ekran kartı modeli olan Nvidia GeForce MX150 detayları belli oldu!

Nvidia GeForce MX150 Detaylandı!
Nvidia GeForce MX150 Detaylandı! Burak AYDIN
Bu içerik 1038 kez okundu.

Ekran kartı denilince akla gelen ilk üreticilerden olan Nvidia yeni ekran kartlarını tanıtmaya devam ediyor. Nvidia şimdi de dizüstü bilgisayarlar için hem günlük hem de iş görevleri için GeForcce MX150 modelinin özellikleri açıklandı.

Dünyanın en gelişmiş ve güç verimliliği konusunda en iyi GPU mimarisi olan Pascal'dan güç alan Nvidia'nın yeni ekran kartı GeForce MX150 tabanlı dizüstü bilgisayarların, popüler PC oyunlarını bile akıcı olarak oynayabilmesini mümkün kılıyor.

Nvidia'nın yeni ekran kartı gerek uygulamalar gerekse oyunlarda bir önceki nesil Maxwell tabanlı işlemcilere göre daha çok performans sunuyor. Watt başına 3 kat daha üstün bir performans sunan GeForce  MX150 ayrıca ince dizüstü bilgisayarlarında da kullanılabilecek yapıda olacak.

ge-force-mx-150

GeForce MX150 ayrıca dizüstü bilgisayarlarda fotoğraf düzenleme işleri, kırpma yeniden boyutlandırma işlemleri ve fotoğrafları geliştirme konusunda yapılan işlemleri bütünleşik halde gelen GPU'lara göre 25 kat daha hızlı işlem gücüne sahip olacak ve video düzenleme, uyarlama ve render süreçlerinde ise 4 kat daha hızlı sürede işlemleri tamamlayacak.

Son olarak Nvidia'nın yeni ekran kartı GeForce MX150 ilk defa Acer, Asus ve HP'nin  dizüstü bilgisayarlarında kullanılacak ve bu bilgisayarlar da Haziran ayında satışa çıkacak.

nvidia nvidia geforce mx150 mx150
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi