NVIDIA GeForce MX150 Resmi Olarak Duyuruldu

Dünyanın en büyük ekran kartı üreticilerinden NVIDIA, dizüstü bilgisayarlara özel olarak ürettiği orta segment ekran kartı modeli olan MX 150 ürününü resmi olarak tanıttı.

NVIDIA GeForce MX150 Resmi Olarak Duyuruldu
NVIDIA GeForce MX150 Resmi Olarak Duyuruldu Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1156 kez okundu.

NVIDIA tarafından dizüstü bilgisayar modellerine özel uygun bütçeli GeForce MX 150 ekran kartının tanıtımını gerçekleştirdi. Kullanım ve tasarım açısından genel anlamda birçok yerleşik grafik birimine göre kat kat fazla performans sağlayacak olan GeForce MX150, özellikle Photoshop gibi güçlü grafik hacmi isteyen programları bile sorunsuz olarak çalıştırabilecek.

Bugün dünyanın ekran kartı üretimi açısından en iyileri arasında yer alan NVIDIA, Pascal mimarisini kullanarak geliştirdiği GeForce MX150 modeli ekran kartının halihazırda piyasada bulunan oyunların büyük kısmını akıcı bir şekilde oynanabilmesine olanak verdiği belirtildi. Firmanın daha önce geliştirdiği 940MX modeline göre düşük güç tüketimi yaparak daha yüksek performans elde edebilecek olan GeForce MX150, kullanıcısının orta ve üst düzey kullanım performansını karşılayacak.

GeForce MX150 ekran kartı modelinin grafik görüntüleme ve düzenleme işlemlerinde yerleşik grafik kartlarına göre en az 2.5 kat, video düzenleme araçlarında ise 4 kat daha fazla performans sunacağı belirtiliyor.

NVIDIA'nın GeForce MX150 model ekran kartını bilgisayar üreticileri önümüzdeki Haziran ayından itibaren modellerinde kullanabilecekler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi