Nvidia Shield İle Alakalı Çok İlginç Bir Karar Aldı

Oyunculara yönelik bir şekilde hazırlanmış olan ancak beklenen ilgiyi hiç bir şekilde göremeyen tabletlerdem Shield'in adaptörlerinde gerçekleşen problemler sebebiyle Nvidia şirketi çok ilginç bir kararın altına daha imzasını attı.

Nvidia Shield İle Alakalı Çok İlginç Bir Karar Aldı
Nvidia Shield İle Alakalı Çok İlginç Bir Karar Aldı Mahmut Şahan
Bu içerik 526 kez okundu.

Oyunculara yönelik bir şekilde hazırlanmış olan ancak beklenen ilgiyi  hiç bir şekilde göremeyen tabletlerdem Shield'in adaptörlerinde gerçekleşen problemler sebebiyle Nvidia şirketi çok ilginç bir kararın altına daha imzasını attı.

Nvidia'dan bugün yapılan açıklamaya göre, Shield tabletlerin adaptörlerinde yaşanabilecek olası çarpılma durumlarına karşı bir tedbir olarak ürünlerin geri toplanacağı bildirildi.

Bahsi geçen adaptörler yalnızca Shield tabletlerde değil, Avrupa'da satışa sunulan Shielf World Şarj Kiti ve Shield TV'lerde de kullanılıyor. Problemli adaptörlerin 2014 ile 2017 yıllarının Mayıs ayları arasında üretildiği de belirtiliyor.

Şunu da belirtmemiz gerekiyor ki bu adaptörler ülkemizde kullanılmıyor. Prizlerin farklı olması nedeniyle Avrupalı olarak adlandırabileceğimiz bu adaptör tipi ülkemizde ancak dönüştürücü yardımıyla kullanılabiliyor.

Eğer Avrupa'da herhangi bir ülkeden Shield satın aldıysanız ve adaptörünüz az önce belirttiğimiz tarih aralığında üretildiyse, ürünü kullanırken dikkatli olmanızı ve çarpılma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunuzu da hatırlatalım.

nvidia shield tablet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi