OneDrive İçin Yeni Bir Güncelleme Geldi

Microsoft şirketinin tarafından bugün yapılmış olan açıklamaya bakılırsa OneDrive isimli uygulaması hem Android işletim sistemi hem ise iOS ise işletim sistemi için en baştan yaratılmakta.

OneDrive İçin Yeni Bir Güncelleme Geldi
OneDrive İçin Yeni Bir Güncelleme Geldi Mahmut Şahan
Bu içerik 818 kez okundu.

Microsoft şirketinin tarafından bugün yapılmış olan açıklamaya bakılırsa OneDrive isimli uygulaması hem Android işletim sistemi hem ise iOS ise işletim sistemi için en baştan yaratılmakta. Microsoft şirketi kullanıcılarına komple yeni bir deneyimin sözünü vermeyi de hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Mobil platformlarda yer alan en popüler haldeki bulut saklama uygulamalarından bir tanesi olan OneDrive’ın tasarım ile birlikte arayüzü komple değişecek. Gelecek haftalarda parça parça yayımlanacağı açıklanan güncellemelerin sonrasında uygulama çok daha yeni bir görünüme kavuşmuş olacak.

Yenilenmiş tasarımla beraber hem Android hem ise iOS platformları içerisinde kullanıcılara çok daha rahat ve de çok daha geniş bir kullanım alanı sunulmuş olacak. Paylaşılmış olan dosyalar da artık fazlası ile basit bir biçimde bulunabilecek.

 

Görsel durumdaki değişikliklerin dışında  ise Microsoft şirketi, uygulamaya bir  önizleme desteğini getirmeyi de kesinlikle ihmal etmemiş. Artık bütün dosyalarınızı tek tek açarak kontrol etmenin yerine önizleme ile ilgili seçeneği kullanabilecek ve de bunun sayesinde zamandan bir tasarruf etmiş olacaksınız. Önizleme desteği vermekte olan dosya formatlarının arasında PSD ile birlikte PDF, RAW, Illustrator,  3D ve de  DICOM gibi çeşitli  formatlar yer alıyor.

Son olarak ise Microsoft şirketinin güncelleme ile ilgili tarihini kesin bir şekilde belirtmediğini ancak 2018 senesine girmeden hem Android platformu hem ise iOS platformu için uygulamanın komple yenilenmiş bir durumda olacağının sözünü vermiş olduğunu da hatırlatmakta yarar var..

microsoft onedrive güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi