OnePlus 3 İçin OxygenOS 3.5.4 Beta Yayınlandı

Akıllı telefon pazarına çıktığı ilk günden beri yüksek teknik özellikleri uygun fiyatla kullanıcıların kullanımına sunan OnePlus'un son amiral gemisi OnePlus 3 için yeni OxygenOS sürümü yayınlandı.

Çin‘in son dönemde gelişim sağlayan akıllı telefon üreticilerinden olan OnePlus‘un son modeli OnePlus 3 bilindiği üzere OxygenOS 3.2.4 tabanlı Android 6.0 işletim sistemi ile birlikte piyasalarda yerini almıştı.

OnePlus 3 modeli için bugün yayınlanan yeni güncelleme ile OxygenOS 3.5.4 Beta sürümü kullanıcılara sunuldu. Bu güncelleme ile birlikte bir çok yeni özellik cihaza eklenirken aynı zamanda performans artışına direkt etki edecek geliştirmeler de uygulanmış.

OxygenOS 3.5.4 İle Kullanıcılara Sunulan Yenilikler

Daha önce OxygenOS‘un Beta sürümlerinden birisini kullanan kullanıcılar için OxygenOS 3.5.4 güncellemesi otomatik olarak OTA üzerinden indirilebilir hale gelecek. Yalnız ilk kez Beta sürümü kullanacak olan kullanıcılar ise OxygenOS 3.5.4 sürümünü bilgisayar üzerinden yüklemeleri gerekmekte. Bunun için Beta sürüm OxygenOS 3.5.4ü indirmek için OnePlus resmi sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bunun yanında güncel Beta sürümüyle gelen yeniliklere bakacak olursak;

  • Ekran resimlerinin kalitelerinin artışı
  • İşletim sisteminin daha düzgün çalışmasını sağlayacak yenilikler
  • Yeni eklenen dil desteği
  • Varsayılan tema için optimize edilmiş renkler
  • Uygulama kilitleme özelliği
  • Var olan bazı hataların giderilmesi

İlk kez OxygenOS Beta sürümünü yükleyecek olan kullanıcıların yükleme öncesi kesinlikle verilerini yedeklemeleri gerekliliği OnePlus tarafından önemle hatırlatıldı.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı