OnePlus 3 Plus Özellikleri Sızdırıldı

OnePlus kullanıcıları ve meraklılarına sürpriz bir haber geldi. Yeni haberlere göre çok yakın zamanda OnePlus 3 Plus modeli duyurulabilir.

OnePlus kullanıcılarını ve meraklılarını sevindirecek haberler gelmeye başladı. Daha önce 2017 ortalarına dek yeni model çıkarması beklenmeyen firma hakkında gelen taze bilgilere göre yeni bir akıllı telefon modelinin tanıtımına hazırlanılıyor.

Gelecek olan modelin OnePlus 4 değil OnePlus 3S veya OnePlus 3 Plus adını taşıyacağı da gelen bilgiler içinde yer alıyor. Yani gelecek olan model sil baştan düzenlenmiş bir model değil daha çok OnePlus 3 modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olacak gibi duruyor.

OnePlus 3 Plus veya 3S İle Gelen Yenilikler

OnePlus 3 Plus modelinde Snapdragon 820 işlemcisinin yerine bir üst model performans işlemcisi olan Snapdragon 821‘in kullanılacağı öngörülüyor. Bunun yanında AMOLED ekran yerineLCD formatında bir ekranın geleceği sızdırılan bilgiler arasında.

OnePlus için gelecek yeni modelin OnePlus 4 olarak gelmeyeceğinin iddiasına dayanak olarak yeni modelin çok fazla değişiklik içermeyeceği ile bağlantılı olduğu düşünülüyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı