OnePlus 5 Modelinin Konsept Videosu Yayınlandı. İşte OnePlus 5 Özellikleri

OnePlus 5 modelinin tanıtım tarihi yaklaştıkça cihazla ilgili her geçen gün yeni bilgiler ve görüntüler gelmeye devam ediyor. Teknoloji meraklılarının oldukça ilgisini çekmesi düşünülen OnePlus 5, şık tasarımının yanında güçlü donanım yapısı ile de dikkat çekecek.

OnePlus 5 Modelinin Konsept Videosu Yayınlandı. İşte OnePlus 5 Özellikleri
OnePlus 5 Modelinin Konsept Videosu Yayınlandı. İşte OnePlus 5 Özellikleri Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1372 kez okundu.

OnePlus 5 modelinin tanıtım günü yaklaştıkça cihaz hakkında fotoğraflar, konsept görüntüler ve video paylaşımları da sızdırılmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan yeni konsept video ile OnePlus 5 modelinde görmek isteyeceğiniz birçok özelliğin gerçekten de var olduğuna dikkat çekeceksiniz.

TechDroider kaynaklı yayınlanan OnePlus 5 konsept video görüntüsünde çerçevesiz ekran, çift arka kamera gibi 2017 yılının amiral gemilerinde bulunan birçok yeni özelliği görmek mümkün. Tasarım konusunda oldukça şık cam ve metalik karışımla birlikte özenle tasarlanmış kenarlıklar dikkat çekiyor.

OnePlus 5 modelinin konsept videosunda "Ana Ekran" düğmesine yerleşik parmak izi tarayıcısı yer alırken yerleşim bir önceki OnePlus modeline oldukça benzer konumlandırılmış.

OnePlus 5 modelinin Haziran 2017 gibi tanıtılması bekleniyor. Cihazda AMOLED ekran, Snapdragon 835 işlemci, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanının bulunması bekleniyor. Rakip amiral gemilerine göre fiyat konusunda oldukça tatmin edici aralıkta satışa sunulacağı düşünülen ürün yüksek çözünürlüklü çift kamera sistemine sahip olacak.

OnePlus 5 modelinden teknoloji meraklıları gerçekten çok şey bekliyor. OnePlus 5 konsept videosundan ürünle ilgili birçok detaya sahip olacağınızı düşünüyoruz.

İşte OnePlus 5 Konsept Videosu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi