Online Kafa Topu oyunu 1 milyon kullanıcıyı geçti

Android ve iOS platformunun göz bebeği, bir zamanlar Kraloyun’da oynanan Online Kafa Topu, büyümeye kaldığı yerden devam ediyor.

Türk bir yapımcı tarafından geçtiğimiz senelerde ortaya çıkarılan ve çıktığı günden bu yana büyük rağbet gören Online Kafa Topu oyunu, pek çok insan için zaman geçirmek için harika bir oyun olsa da, yaratıcılarının hedefleri doğrultusunda büyümeye devam ettiği de bir gerçek. Bir proje olarak değil, tamamı ile eğlence amaçlı çıkarılan bir oyunun bugün günlük 1 milyondan fazla kişi tarafından oynandığını söylesek düşünceleriniz ne olurdu? Güncellemeleri sürekli verilen ve sürekli yepyeni özellikler eklenen Online Kafa Topu, hedeflerini gün geçtikçe daha somut hale getirerek büyütmeye devam ediyor.

Aktif 1 Milyon Kullanıcı

Günlük, aktif olarak 1 milyon kullanıcı tarafından oynanan oyunda en azından yirmi dakika vakit geçirildiği istatistiklerle belirlenmiş durumda. Bunun yanında, Avrupa Şampiyonasına dair pek çok güncelleme alan oyun, bu özellikleri ve yenilikleri ile de içerisinde profil oluşturup; keyifle profilinizi zenginleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmış. Böylece, insanlar sadece eğlence amacı ile değil aynı zamanda profillerini büyütmek amacı ile de bu oyunu oynuyorlar.

%40’ı Türkiye’den

Kullanıcıların yüzde kırkından fazlası Türkiye’den gelirken, Online Kafa Topu oyunu bu %40 dışında tamamı ile popülerleşmiş durumda ve günümüzde pek çok ülkede oynanabiliyor. Haziran ayından itibaren %900 gibi şanlı bir büyümeye imza atan bu oyun, kısa zaman içerisinde daha büyük yeniliklerle gelmeyi ümit ediyor. İzmo Bilişim ve Masomo’nun ortaklığı ile ilerlemeye devam eden proje, geleceğin Türkiye’deki Supercell’i olmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi Supercell, mobil oyunların şu anki öncüsü konumunda.

Sizin, Online Kafa Topu oyunu hakkındaki görüşleriniz nedir?

Artıları
  • Yapımcısının içimizden birisi olması Devamlı güncelleştirilmesi Kaynak tüketiminin az olması
Eksileri
  • Yok denecek kadar az
4.7 Çok Güzel

1 Yorum

Yorum Yap
  1. mert kaan
    Eylül 24, 21:15 mert kaan

    zaman geçirmek için iyi

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı