Online ticaret platformu Binomo Sangal Esports’a sponsor oldu

Online ticaret platformu Binomo Sangal Esports’a sponsor oldu

Online ticaret platformu Binomo Sangal Esports’a sponsor oldu
Online ticaret platformu Binomo Sangal Esports’a sponsor oldu Tugrul Demir
Bu içerik 135 kez okundu.

 

Online ticaret platformları son dönemlerde sponsorluk faaliyetleriyle de öne çıkıyor. Son olarak Türk yatırımcılar arasında öne çıkan platformlardan biri olan Binomo, Türk e-spor takımı Sangal Esports'a sponsor olduğunu duyurdu. Binomonun Özel Projeler Uzmanı Anne Kmel, “Dijitalde doğup büyüyen markaların güçlerini birleştirmesini önemsiyoruz. Bu işbirliğiyle takımın hedeflediği ufka biraz daha yaklaşmasını diliyoruz” dedi. 

Son dönemlerde giderek yaygınlaşan online ticaret platformları sadece yatırım ekosisteminde değil, dijital dünyanın pek çok kulvarında yaptıkları atılımlarla da dikkat çekiyor. Son olarak Türkiye’de yatırımcıların en çok tercih ettiği platformların arasında yer alan Binomo’dan da önemli bir hamle geldi. Online ticaret platformu, Türk e-spor takımı Sangal Esports ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamaya göre Binomo, bugüne kadar PUBG, CS:GO, Valorant, ZULA ve Wild Rift sahnelerindeki başarılarıyla öne çıkan Sangal Esports’un uluslararası arenada Türk e-sporunu daha da iyi noktalara taşıma vizyonuna destek olacak. 

Dijitalde doğup büyüyen markaların güçlerini birleştirmesini önemsiyoruz”

Konuya ilişkin açıklama yapan Binomo Özel Projeler Uzmanı Anne Kmel, dijitalde doğup büyüyen markaların güçlerini birleştirmesini önemsediklerini belirterek şunları paylaştı: “Sangal Esports, uluslararası arenada ülkenizi başarıyla temsil ederek Türk e-sporuna rol model olmayı amaçlıyor. Bizler de Türkiye gibi çok kıymet verdiğimiz bir ülkenin bu denli azimli ve başarılı bir e-spor takımına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yakın zamanda dünyada büyüme hedefiyle merkezini Hollanda’ya taşıyan takımın bu işbirliğiyle hedeflediği ufka biraz daha yaklaşmasını diliyoruz. Bu sponsorluğu kullanıcılarımızla kutlamak amacıyla Ağustos ayı sonuna kadar 'BINOMOBONUS100’ kodu ile platformumuza katılan kullanıcılara 2 kat bonus hediye ediyoruz” 

Adını Türk-Altay mitolojisinden alıyor

Sangal Esports Kurucu Ortağı ve Operasyon Direktörü Emre Ergül ise sponsorluk anlaşmasına dair şunları söyledi: “Türk-Altay mitolojisinden aldığı adını dünyaya duyurma hedefiyle 2017’de sahaya çıkan Sangal Esports olarak bugüne kadar pek çok başarıya imza attık. Şimdi ise dünyanın önde gelen ticaret platformu Binomo ile partnerliğimizi duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Binomo ile güçlerimizi birleştirerek hedeflerimize yaklaşmaya devam edeceğimize ve işbirliğimizin meyvelerini yakın zamanda toplamaya başlayacağımıza inanıyoruz.” 

Sangal Sports Hakkında:

İsmini Türk-Altay mitolojisinden alan ve global sahnelerde tüm dünyaya duyuran Sangal Esports, Haziran 2017’de Türk e-spor sahnesinin lideri olmak ve uluslararası turnuvalarda Türkiye’yi temsil amacıyla Emre Ergül tarafından kuruldu. Organizasyon, birden fazla oyunda Türk e-sporuna rol model olmayı ve global seviyede en profesyonel şekilde temsil etmeyi hedefliyor. Takımın bugüne kadar PUBG, CS:GO, Valorant, ZULA ve Wild Rift sahnelerinde imza attığı pek çok önemli başarı bulunuyor. 

PUBG LG TGL #8

PUBG GLL S2 Grand Finals #16

Clash Royale ESL RedBull M.E.O Finals Dortmund #8

CS:GO ESL Türkiye 2019 Yaz Sezonu #1

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi