10 Bin mAh Bataryalı Oukitel Akıllı Telefon Ortaya Çıktı

Akıllı telefon sektörünün yeni markalarından biri olan Qukitel geçen sene piyasaya sürdüğü K10000 modelini yenileyerek piyasaya sürdü.

Geride bıraktığımız yıl satışa çıkan 10 bin mAH kapasiteli pile sahip olan K10000 model akılı telefon yenilenmesinin ardından tekrar satışa çıkmaya hazırlanıyor. Geçen sene Oukitel tarafından piyasaya sürülen akıllı telefon K10000, adından da anlaşılacağı gibi 10 bin mAH’lik bataryası ile dikkatleri fazlasıyla çekmişti.

Oukitel, telefonunu bazı yeniliklerin ardından tekrar piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Telefonun tek bir özelliği değişmemiş. O da 10 bin mAH’lık bataryası. Oldukça güçlü bir teknik altyapı ile tekrar kullanıma sunulan K10000’in özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor.

K10000 Teknik Özellikleri

Akıllı telefonda ilk olarak 3 farklı özellik dikkatleri çekiyor. Bunlardan ilki telefonun deri malzeme ile üretilecek olması. Telefonun geneli deri ile kaplı olurken az bir yerde metal kullanılacağı belirtiliyor. 10 bin mAH’lik bir batarya bilindiği üzere ağır ve kalın bir batarya olacaktır. Bu durumda telefonun tercih edilmeyeceğini bilen Oukitel, çok daha ince tasarımlı bir şekilde karşımıza çıkacak.

Son değişiklik ise işlemci ile ilgili olacak. Marka bu yeni telefonunda işlemci değişikliğine gitme kararı aldı. Buna göre yeni K10000’de Mediatek MT7635 SoC yerine Mediatek Helio P20 tercih edilecek.

Oukitel K1000 akıllı telefon genel özellikleri üstteki resimde özet haline getirilmiş, tam halini görmek için resme tıklayınız. Önümüzdeki yıllar teknoloji akıllı cihazların hangi yönünü geliştirecek merakla bekliyoruz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı