Outlast 2 Oyununun Türkçe Yaması Nihayet Yayınlandı

Steam üzerinden 49TL seviyesine kadar düşen Outlast 2 oyununun Türkçe yaması yayınlandı. Outlast 2 artık türkçe olarak bilgisayar üzerinden oynanabilecek.

Outlast 2 Oyununun Türkçe Yaması Nihayet Yayınlandı
Outlast 2 Oyununun Türkçe Yaması Nihayet Yayınlandı Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 700 kez okundu.

Yaklaşık olarak bir hafta önce piyasaya çıkan ve Steam üzerinden 49TL gibi düşük bir fiyata sahip olunabilen Outlast 2, çıktığı günden tam bir hafta içinde Türkçe yamaya kavuştu. Resmi olarak Türkçe olarak piyasaya sürülmeyen oyun için gönüllü olarak çalışan dört kişilik bir ekip tarafından Türkçe yama duyuruldu.

Yayınlanan türkçe yama ile oyunun menü ve arayüzü başta olmak üzere oyun içi tüm etkileşim alanları tamamen Türkçe'ye çevrildi. Çok kısa sürede yayınlanan Türkçe yamanın şimdilik bazı hataları ve eksiklikleri olabilir ancak düzeltme paketlerinin de güncellenebileceğini düşündüğümüzde şimdilik bir sorun gözükmüyor.

Bilindiği üzere Outlast 2 oyunu bir korku ve macera türünde oyun olarak piyasada yerini aldı. Yayınlandığı ilk haftadan itibaren büyük bir talebin olduğu belirtilen oyuna Steam üzerinden 49TL ücretle sahip olunabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi