ÖZLEM SÜER “SEE NOW BUY NOW” GIZIA GATE ZORLU’DA

“See Now Buy Now” uygulamasının Türkiye’de ilk temsilcisi Gizia Gate, MBFWI Özlem Süer SS18 koleksiyonunu defilenin ardından Zorlu mağazasında satışa sunuyor

ÖZLEM SÜER “SEE NOW BUY NOW” GIZIA GATE ZORLU’DA
ÖZLEM SÜER “SEE NOW BUY NOW” GIZIA GATE ZORLU’DA Nehir Karakoçak
Bu içerik 1071 kez okundu.

Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan “Türk Modasının Buluşma Noktası” GATE, moda haftasını kutluyor.

 

GATE, geçtiğimiz sezonlarda gerçekleştirdiği See Now Buy Now etkinliğine bu sezon da devam ederek, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul SS18 Özlem Süer koleksiyonunu defilenin ertesi günü satışa sunuyor.

 

Moda haftalarında sergilenen koleksiyonlara eş zamanlı sahip olma avantajı sunan Gizia Gate, Özlem Süer defilesinin ardından, 16 Eylül Cumartesi günü koleksiyonu Zorlu mağazasına taşıyor.

 

“See now, buy now” akımını Türkiye’de uygulayan ilk marka Gizia GATE

Gizia Gate, dünyada moda devleri tarafından son yıllarda büyük bir trend olan “See now, buy now” akımını Türkiye’de uygulayan ilk marka. 2013’de DVF tarafından yayınlanan video ile başlayan, son olarak Burberry ve Tom Ford’un sezon koleksiyonlarını defile sonrası satışa sunması ile devam eden “See now buy now” akımı modanın demoratikleşmesinde yeni bir evre yarattı.

 

16-26 Eylül tarihleri arasında Gizia Gate Zorlu’da satışa sunulacak Özlem Süer SS 18 koleksiyonunu yakından inceleyebilir, sipariş verebilir ve herkesten önce sahip olabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi