Paris Işıltısı, Botok ve Lazer Epilasyon Nedir?

Paris Işıltısı, Botok ve Lazer Epilasyon Nedir?

Paris Işıltısı, Botok ve Lazer Epilasyon Nedir?
Paris Işıltısı, Botok ve Lazer Epilasyon Nedir? Tugrul Demir
Bu içerik 31 kez okundu.

 

İzmir lazer epilasyon, istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunan işlemlerdir. Kadın ve erkeklere uygulanabilen bu işlemler sayesinde vücudun kol, bacak, genital bölge, sırt, yüz ve koltuk altı gibi bölgelerinde bulunan istenmeyen tüylerden kısa sürede kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

İşlemler, klasik ağda ve jileti yöntemlerine göre acısız olmakla birlikte ayrıca bireylere tamamen kalıcı çözümler sunarak kişilerin kalıcı bir şekilde tüylerden %90 oranına kadar kurtulmasını sağlar.

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Yaşlanmaya bağlı oluşan oluşumlara yönelik geliştirilmiş olan paris ışıltısı yüz, kol, boyun ve el gibi bölgelere oluşan yaşlanma belirtilerinin yanı sıra ultraviyole ve yer çekimi hasarlarını da onaran etkili bir uygulamadır.

Tıpkı İzmir botoks gibi cildi genç ve canlı gösteren Paris ışıltısı, günümüzde kırışıklık ya da ultraviyole ve yer çekimi hasarı gibi şikâyetleri olan herkese uygulanır.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Ortalama kalıcılık süresi 3 ay olan Paris ışıltısı, anlaşıldığı üzere kalıcı bir işlem değildir. Ama şöyle bir avantajı vardır ki; Paris ışıltısı etkileri gitmeye başladığında işlemin her tekrarlanması aynı zamanda kalıcılık süresini de sürekli arttıran bir durumdur. Bu özelliği sayesinde botoks ve benzeri gibi işlemlerden ayrılan özel bir işlemdir.

Paris Işıltısı Fiyatları

Yepyeni, genç ve sıkı bir görünüme sahip olmak isteyen herkes Paris ışıltı uygulamasının fiyatlarını merak ediyor. Tamamen kişilerin kırışıklık derinliği ve işlem yapılacak bölgenin genişliği gibi özellikleri doğrultusunda kişiye özel Paris ışıltısı fiyat teklifleri verilir.

İzmir Botoks Nedir?

Estetik alanında ileri yaşlarda yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen kırışıklıkların ve çizgilerin giderilmesinde etkili ve sağlıklı bir yöntem olarak kullanılan İzmir botoks yöntemi, aynı zamanda tıp alanında da özellikle aşırı terleme şikâyetleri karşısında etkili bir tedavi yöntemi olarak tercih edilir.

Günümüzde her ne kadar sadece bir estetik yöntemi olarak bilinse de aslında tıp alanında da uygulama alanı geniş bir yöntem olmakla birlikte terleme gibi şikâyetlere karşı son derece etkili bir yöntemdir.

İzmir Botoks Fiyatları

Günümüzde botoks işlemleri yapan merkezlerin sayısı oldukça artmış durumdadır. Merkezlerin sayısının artması aynı zamanda işlem fiyatlarının da çeşitlenmesine sebebiyet vermiştir. Öyle ki; her İzmir botoks merkezinde fiyatlar değişebilir.

Fiyatların değişken olmasında öncelikle merkezin fiyat politikası daha sonrasında ise hastaya uygulama yapılacağı bölgenin genişliği, yapılacak olan işlemlerin yoğunluk derecesi ve hatta işlemi yapacak olan uzman etkilidir. Bu nedenle de tüm merkezler için tek bir fiyat aralığı vermek mümkün değildir.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Son dönemlerde kadınlar için olduğu kadar aynı zamanda erkekler için de rağbet gören bir işlem olan İzmir lazer epilasyon, 12 yaşını doldurmuş ve kılları sayı ya da beyaz olmaya, cilt tipi uygun olarak tüm hastalarda aktif bir şekilde uygulanabilir.

Lazer epilasyon; vücudun kol, koltuk altı, bacak, genital bölge, erkeklerde kemer altı, göbek, sırt ve omuz gibi tüm bölgelerde uygulanabilen bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde istenmeyen tüylerden acısız ve ağrısız şekilde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları, birçok etkene bağlı olarak değişebilen fiyatlardır. Öncelikle her İzmir lazer epilasyon merkezi farklı fiyatlandırmalar yapabilir. Bununla birlikte merkezler fiyatlandırmaları ışığında müşterilerine paket fiyatları da sunar.

Tek seans ücretleri ile karşılaştırıldığında paket fiyatları daha uygun fiyatlarda daha geniş bir uygulama alanına hitap eder.

Bu nedenle de en doğru fiyat bilgisi işlemlerin yapılacağı merkezlerden alınmalıdır. Nitekim kişinin kıl yoğunluğu ve kişiye işlem yapılacak bölgenin genişliğine göre de fiyatlar artabilir ya da azalabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi