Pera Müzesi 24 Kasım’da Tüm Öğretmenlere Ücretsiz!

Pera Müzesi, “Öğretmenler Günü” kapsamında 24 Kasım Cuma günü tüm öğretmenleri ücretsiz ağırlarken, koleksiyon sergilerine yönelik ücretsiz turlar da düzenliyor. 21- 26 Kasım tarihleri arasında ise Pera Müzesi Artshop’ta kurum yayınları %20 indirimli! 24 Kasım günü Pera Müzesi’ni ziyaret eden öğretmenlere “İdealler Gerçekleşirken: Suna Kıraç’ın izinde 10 yılın öyküsü” kitabı armağan edilecek.

Pera Müzesi  24 Kasım’da Tüm Öğretmenlere Ücretsiz!
Pera Müzesi  24 Kasım’da Tüm Öğretmenlere Ücretsiz! Nehir Karakoçak
Bu içerik 1080 kez okundu.

Pera Müzesi, öğretmenleri Suna ve İnan Kıraç Vakfı koleksiyonlarıyla oluşturulan “Kesişen Dünyalar”, “Anadolu Ağırlık ve Ölçüleri” ve “Kahve Molası” sergilerini keşfe çağırıyor. 24 Kasım Cuma günü tüm öğretmenlere ücretsiz olan müze, bu özel günde ziyaretçilerini aynı zamanda sergi turlarında ağırlıyor. Pera Eğitim tarafından öğretmenlere yönelik hazırlanan turlar aynı gün saat 17.00 ve 19.00’da ücretsiz gerçekleşiyor. Öğretmen ve eğitmenlere yönelik düzenlediği atölyelere yıl boyunca devam eden Pera Eğitim programları, müzeyi öğrencileriyle nasıl daha etkili ve interaktif şekilde gezebileceklerine dair bilgi ve öneri içeren rehber kitapçıklarla destekleniyor.

 

Öğretmenlere özel hediye

24 Kasım günü Pera Müzesi’ni ücretsiz ziyaret eden öğretmenleri bir de Öğretmenler Günü hediyesi bekliyor. O güne özel olarak, sergileri gezen öğretmenlere Cumhuriyet’in temel değerleriyle yetişmiş Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi kurucularından Suna Kıraç’ın eğitim, kültür ve sağlık alanında başlattığı, öncüsü olduğu, desteklediği sivil toplum girişimlerinin ve bunları gerçekleştiren kurumların başarı öykülerini anlatan “İdealler Gerçekleşirken: Suna Kıraç’ın izinde 10 yılın öyküsü” kitabı hediye ediliyor.

 

Artshop’tan tüm ziyaretçilere %20 indirim!

Pera Müzesi Artshop, Öğretmenler Günü kutlamalarına yönelik hafta boyunca özel bir indirim imkânı da sunuyor. 21-26 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, sanat kitapları ve sergi kataloglarını içeren tüm yayınlar %20 indirimle satışa sunuluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi