Periscope Yayın Kalitesi Producer İle Artıyor

Periscope, canlı yayınlarında kullanacağı yeni sistem olan Producer ile yayın kalitelerini anlamlı seviyede yükseltecek.

Twitter, yan ürünü olan Periscope ile ilgili geliştirmelerine devam ediyor. Yeni sunulan özellikle birlikte artık kayıtlı şirketler de bültenlerini kullanıcılara yüksek kalitede sunabilecekler.

Çok kısa bir geçmişe sahip olmasına karşın dünya genelinde en çok kullanılan canlı yayın uygulamalarından birisi olan Periscope, yayın kalitesini arttırmak için yeni geliştirdiği Periscope Producer sistemini geliştirdi.

Sahibi olduğu Twitter sayesinde kullanıcıların yaptığı canlı yayın kalitesini arttırmak için çalışmalarını hızlandıran Periscope, yayınları yüksek kalitede sunabilecek bir sistem olan Producer’i geliştirdi. Yeni sistemle birlikte daha kaliteli ve hızlı canlı yayın olanağı sunacak olan Periscope, yeni hizmeti ile daha fazla kullanıcı çekmeyi planlıyor.

Periscope Producer ile kullanıcılar artık takip ettikleri bülten ve günlük yayınları daha yüksek kalitede izleme olanağına sahip olacaklar.

Periscope‘un geliştirdiği Producer için şimdiden bir çok şirket başvuru yaptı. Kullanıcılara bültenlerini daha yüksek kalitede sunmak isteyen şirketler bu yeniliği kullanarak hizmet kalitelerini de arttırmış olacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı