PlayStation 4 için gelen 4.0 güncellemesi neler getirdi?

Oyun alanında çok tercih edilen oyun konsolları arasında zirveyi oynayan Sony PlayStation 4 cihazı için 4.0 Sürümü yayınlandı!

Eğlence sektörünün gelişmesiyle beraber inanılmaz boyutlarda ve kalitelerde çıkan oyunları oynatmak için özel konfigürasyonlar uygulanan konsol cihazlar günümüzün en popüler oyun araçları olarak biliniyor. Sektörde zirveyi oynayan az sayıda oyun konsolu olduğunu ve bunlardan birisinin ise Sony PlayStation 4 cihazı olduğunu söyleyebiliriz. İşte PlayStation 4 cihazı için gelen 4.0 güncellemesi ve detayları.

Shingen PlayStation Güncellemesi

Bu oyun konsolun için gelen shingen güncellemesi ile beraber PlayStation 4 cihazının oldukça iyi bir arayüze sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yeni eklenen arka planları ile birlikte bildirim ayarlarında önemli güncellemeler mevcut. Ayrıca çeşitli ikon paketleri de buna dahil!

Cihazın oyun ekranı ile arayüz arasında hızlı geçiş ekranını sağlayan menüde önemli optimizasyonlar yapıldığı ve daha hızlı çalışıldığı görülüyor. Buradaki optimizasyonlar, kullanıcı dostu bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz.

Oynadığınız oyunlar hakkında verileri paylaşmadık adına kullandığınız paylaşım menüsünde de güncellemeler bulunuyor. Yeni yapısıyla paylaşım menüsü, daha küçük bir alanı kaplıyor. Ayrıca twitter için 140 saniyelik videolar yayınlamanızda mümkün.

Oyunlarda kazandığınız kupalara erişmek, sadece internet bağlı iken mümkündü. İşte bu sistem internet bağlantısı olmadan da mümkün olacak şekilde güncellendi.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı