PlayStation 4 Pro Beyaz Modeli Sınırlı Sayıda

Sony, özel olarak tasarlanan PS4 Pro Beyaz modelini 6 Eylül tarihinde satışa sunuyor.

PlayStation 4 Pro Beyaz Modeli Sınırlı Sayıda
PlayStation 4 Pro Beyaz Modeli Sınırlı Sayıda Ezgi Eroğlu
Bu içerik 1074 kez okundu.

Dünya’nın en çok tercih edilen oyun konsolu olan PlayStation, özel olarak tasarladığı PS 4 Pro Beyaz modelini satışa sunuyor.

Sony, sadece Destiny 2 oyunu ile birlikte paket olarak satışa sunacağını duyurduğu beyaz modeli yakında tüm dünyada piyasaya girecek. Paketin içeriğinde ise, kutulu Destiny 2 oyunu, genişleme paketi (Expansion Pass), oyun için dijital içerikler yer alacak. Dijital içerik paketinde, yeni bir gemi, çok oyunculu olarak tasarlanan bir harita, üç kişilik Strike ve Sony’nin “egzotik bir silah” olarak adlandırdığı özel bir silah yer alıyor.

6 Eylül tarihinde satışa çıkacak olan özel tasarım PS4 Beyaz modeli, 499 Dolar fiyatında olacak. Paket Amerika Birleşik Devletleri’nde ise ön siparişe sunulmuş durumda.

PS4 konsolu ile arasında birçok farklılık bulunan PS4 Pro, birçok oyunu “upscale” özelliği sayesinde 4K olarak oynanabilmesine olanak sağlıyor. 4K oyunlarda FPS değeri 30 seviyelerinde olsa da, 1080p çözünürlüklü oyunlarda FPS değeri 60’a kadar çıkabiliyor. 4K özelliğine sahip olmayan TV ya da monitörlerde de yüksek çözünürlüğü, bünyesinde bulundurduğu teknik özellikler ile oyun severlerle buluşturabiliyor. PS4’ten daha iyi bir ekran kartı, hız aşırtma işleminden geçmiş olan bir işlemci, daha yüksek kapasiteye sahip bir Wi-Fi gibi teknolojik farklılıkları da bünyesinde bulunduruyor. 

ps4 pro ps4 pro beyaz destiny 2 ps4 destiny 2 ps4 pro beyaz ne kadar ps4 pro beyaz fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi