PlayStation 4 Slim İçin Yeni Bir Renk Seçeneği Geliyor

Sony'nin dünyaca popüler oyun konsolu PlayStation 4 Slim önümüzdeki günlerde yeni bir renk seçeneği ile karşımıza çıkacak. Sızdırılan bir fotoğrafla birlikte Sony PlayStation 4 Slim ürününün yeni renginin Gold olacağı ortaya çıktı.

PlayStation 4 Slim İçin Yeni Bir Renk Seçeneği Geliyor
PlayStation 4 Slim İçin Yeni Bir Renk Seçeneği Geliyor Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 698 kez okundu.

Sony, kullanıcılarına PlayStation 4 Slim konsolu için yeni bir renk seçeneğini sunmaya hazırlanıyor. ABD merkezli paylaşılan bir görselde gold renkli bir PS4 Slim kutusuna yer verildi.

Amerika'da bir teknoloji mağazasında çalışan Reddit kullanıcısı tarafından yayınlanan fotoğrafta gold renkli 1TB seçenekli PlayStation 4 Slim modeline yer verildi. Bunun yanında geçtiğimiz günlerde Walmart üzerinden bir kullanıcı aynı renk seçenekli ürünü satın almak istemiş ancak başarılı olamamıştı. Yine DualShock 4 oyun kumandasının da Best Buy sitesinde görülmesi gold renkli Ps4 iddialarını da hayli güçlendirdi.

Gold renkli Sony PlayStation 4 Slim konsolunun 9 Haziran gibi satışa sunulması bekleniyor.  Firma tarafından gold renkli PS4 Slim hakkında henüz bir açıklama yapılmazken Sony'nin bu ürününün haberini 12 Haziran'da gerçekleştireceği E3 seminerine de sakladığı düşünülebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi