Playstation Platformuna PUBG Oyunu Gelecek Mi?

Erken bir şekilde erişime açılmış olduğu günden bu zamana kadar Steam üstünde kırılmadık bir rekor bırakmamış olan PUBG’nin yapımcılarından Bluehole Inc. şirketi, Sony şirketi ile görüşmeler yapmaya başladı bile.

Playstation Platformuna PUBG Oyunu Gelecek Mi?
Playstation Platformuna PUBG Oyunu Gelecek Mi? Mahmut Şahan
Bu içerik 1373 kez okundu.

Erken  bir şekilde erişime açılmış olduğu günden bu zamana kadar Steam üstünde kırılmadık bir rekor bırakmamış olan PUBG’nin yapımcılarından Bluehole Inc. şirketi, Sony şirketi ile görüşmeler yapmaya başladı bile. Görüşmelerin sonuna bakılır ise yapım yakın bir zamanda PlayStation 4 platformunu da ziyaret edecek olabilir.

Bloomberg’ün yapmış olduğu habere bakılır ise Bluehole şirketinin kurucuları, Sony ve de Nintendo şirketleri ilk sırada olmak üzre pek çok firma ile görüşmeler yapmaya başladı. Bu görüşmeler sonuçlandığı zaman PUBG isimli oyunun tam olarak hangi platformlarla ilgili piyasaya sürülecek olduğu da tam anlamı ile kesinleşmiş bir durumda olacak.

Steam üstünde erken erişim zamanı sona erdikten sonrasında PC platformu içerisinde boy gösterecek durumdaki yapımın, Xbox One isimli platformu içinde hazırlanmakta bulunduğu biliniyor. Lakin PlayStation 4  platformu sahiplerinin meraklı  bir durumdaki bekleyişi bir zaman daha devam edecek gibi duruyor.

Bu görüşmelerin sonrasında ortaya  çok büyük bir sürpriz çıkacak olabilir ve de bu özel yapım Nintendo Wii U isimli yeni platformu için de  hızlı bir şekilde piyasaya sürülecek olabilir. Bu oyun Playstation 4 platformuna gelir ise pek çok oyun severde büyük bir heyecanla oyunu oynuyor olacak.  Gelişmeler gelmeye devam ettikçe bizlerde aktarmaya hiç bir şekilde ara vermeden devam edeceğiz.

 

pubg playstation 4 nintendo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi