Project Cars 2 Oyununun Tanıtım Fragmanı Ortaya Çıktı

Oyuncuların merakla beklediği E3 2017 etkinliklerinin tarihi yaklaştıkça oyun dünyasına gelmesi beklenen yeni oyunlarla ilgili bazı bilgiler de ortaya çıkmaya başladı. Project Cars 2 oyununa ait bazı bilgiler ve tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Project Cars 2 Oyununun Tanıtım Fragmanı Ortaya Çıktı
Project Cars 2 Oyununun Tanıtım Fragmanı Ortaya Çıktı Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 826 kez okundu.

Oyun dünyasına giriş yaptığı ilk dönem oldukça ses getiren ve özellikle otomobil yarış oyunları sevenlerin oldukça beğenisini kazanan Project Cars oyununun yenilenmiş sürümü çok kısa sürede karşımıza çıkacak.

Bandai Namco tarafından geleceği daha önce duyurulan Project Cars 2 oyunu ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Özellikle kariyer modu ile birlikte oynanma sistemi üzerine getirilen yeniliklerle araç sürüşünde bazı yeniliklerin karşımıza çıkacağı Project Cars 2 oyunu ile ilgili tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Project Cars oyununda kullanıcıların geri bildirimlerini oldukça dikkate alan oyun yapımcıları multi-class yarış için oyunculara istedikleri araçları seçme şansını da verecek. Oyun içinde gece gündüz dahil 24 saatlik döngünün yer alacak olması ile gerçeklik anlamında da gözle görülür yenilikler getirilecek.

Project Cars 2 oyunu E3 2017 etkinliklerinde resmi olarak duyurulacak ve 22 Eylül 2017 tarihinde PS4, Xbox One ve PC için oyun dünyasına giriş yapacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi