PUBG Bekleyenlere Kötü Bir Haber

Hatırlıyorsunuzdur geçmiş olduğumuz günlerde sizlerle bir tane haber paylaşmış ve de PUBG yönetmeni olan Brendan Greene‘nin oyunun geleceği ile ilgili söylemiş olduklarına kulak kabartmıştık.

PUBG Bekleyenlere Kötü Bir Haber
PUBG Bekleyenlere Kötü Bir Haber Mahmut Şahan
Bu içerik 793 kez okundu.

Hatırlıyorsunuzdur geçmiş olduğumuz günlerde sizlerle bir  tane haber paylaşmış ve de PUBG yönetmeni olan Brendan Greene‘nin oyunun geleceği ile ilgili söylemiş olduklarına kulak kabartmıştık. Oyuna 3 tane güzel haberi paylaşmamızın hemen sonrasında bu haberlerin arasında en ara kısımda kalmış olanı kendisini kötü  bir habere çevirmiş oldu.

PUBG isimli oyun Xbox One X konsolu üstünde 60 fps ile çalışıyor olacak. Bunu  ise zaten tahmin etmekteydik ancak işin asıl merak edilmekte olan tarafı Xbox One kısmında idi. Malum yaklaşık olarak 4 seneden beri piyasada bulunan Xbox One konsolu, doğal bir şekilde daha çok kişide var ve de oyun genel olarak bu konsolda satmaya başlayacak.

Yönetmenin geçmiş olduğumuz hafta vermiş bulunduğu özel bilgiye bakılır ise, Xbox One konsol kısmında 30 fps sınırını aşıp olabildiğince 60 fps özelliğine yaklaşılmaya çalışılacak idi. Kötü  durumdaki haber  ise oyunun resmi durumdaki Twitter hesabı üzerinden açık bir şekilde geldi.

Hala FPS arttırma konusunda çözüm aramakta olan Bluehole, şimdilik ise oyunun 30 fps ile çıkacak olmasını istiyor ve  de zaten oyun da o biçimde çıkacak. Yine söylemiş olduklarının üzere, ileriki dönem içerisinde ise bu durum tamamen değişiklik gösterecek olabilir.

pubg xbox one bluehole
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi