PUBG Oyunu İçin Oyunculara Yeni 3 tane Harika Haber Geldi

PUBG oyununun yönetmeni olan Brendan Greene belki de bu senenin en önemli insanlarından bir tanesi oldu. PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın inanması zor durumda olan başarısı ile yükselmiş olan Bluehole stüdyosu, bütün dünyanın ilgisini çekmeyi başarmış oldu.

PUBG Oyunu İçin Oyunculara Yeni 3 tane Harika Haber Geldi
PUBG Oyunu İçin Oyunculara Yeni 3 tane Harika Haber Geldi Mahmut Şahan
Bu içerik 957 kez okundu.

PUBG  oyununun yönetmeni  olan Brendan Greene belki de bu senenin en önemli insanlarından bir tanesi oldu. PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın inanması zor durumda olan başarısı ile yükselmiş olan Bluehole stüdyosu, bütün dünyanın ilgisini çekmeyi başarmış oldu. Son zamanlar içerisinde 2. harita (Çöl haritası) ve 

 de Xbox One konsol çıkışı ile gündemde bulunan PUBG’den oyuncuları  çok fazla sevindirecek yepyeni bilgiler bulunuyor.

Bu bilgilerden birincisi ise, PUBG oyununun Xbox One konsol versiyonu ile ilgili oldu. 12 Aralık tarihi içerisinde Xbox One konsolu için çıkmaya hazırlanmakta olan yapım için ilk merak edilmekte olan nokta elbette ki kare/saniye hızları oldu. eSpor için çok önemli bir noktada bulunan bu yapım Xbox One konsolunda nasıl bir kare/saniye'yle çalışacak? Bluehole  ise oyunun Xbox One X konsolunda stabil bir biçimde 60 fps olarak çalışacak olduğunu onayladı. Xbox One konsol tarafında ise 30 fps sınırını aşıp olabildiğince 60 fps özelliğine yaklaşılmaya çalışılmış olacak.


Bir farklı güzel haber ise hem PC hem ise Xbox One X kullanıcılarını ilgilendirmekte. Bluehole şirketi oyunda 4K kalitesine sahip kaplamaların kullanılacak olduğu yepyeni bir paket üstünde yoğunlaşmakta.

Son olarak ise konsol kısmında yine merak edilmekte olan bir soru da yanıt bulmuş oldu.  Xbox One S  modeli ve  de Xbox One X modelleri içerisinde HDR desteği sunuluyor olacak.

pubg xbox one hdr
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi