RAW Power Sayesinde Fotoğraf Düzenleme Deneyimi Değişiyor

iOS 10 isimli sürümünden bu zaman kadar iPhone akıllı telefonunuzla RAW fotoğraf düzenlemesi yapabilmektesiniz

RAW Power Sayesinde Fotoğraf Düzenleme Deneyimi Değişiyor
RAW Power Sayesinde Fotoğraf Düzenleme Deneyimi Değişiyor Mahmut Şahan
Bu içerik 825 kez okundu.

iOS 10 isimli sürümünden bu zaman kadar iPhone akıllı telefonunuzla RAW fotoğraf düzenlemesi yapabilmektesiniz. Öte taraftan, RAW Power isimli yeni bir uygulama ise  bunu bir adım ileriye taşıyarak iCloud ve  de Fotoğraf Kütüphanesi entegrasyonunu da sağlamakta.

Gentleman Coders şirketinin tarafından iOS platformuna  sunulmuş olan bu uygulama, tahribatsız bir şekilde RAW fotoğraf düzenleme ve de kusuruz bir iCloud fotoğraf entegrasyonu sayesinde öne çıkmayı başarmakta. Öte yandan, mobil uygulama, masaüstündeki yazılımının başarısını ve sunmakta olduğu araçları gerçek açıdan mobil platform içerisine de getirmiş bir halde.

Hali hazır bir şekilde iPhone telefonlarda RAW dosyaları düzenlemek amacıyla çeşitli uygulamalar yer almakta fakat RAW Power direkt bir şekilde fotoğraflarınıza ve de iCloud kütüphanenize entegre olup fark yaratmakta. Uygulama ile birlikte görüntü düzenledikten  hemen sonra değişiklikler direkt bir şekilde bulut platformuna veyahut cihazınıza eş zamanlanmakta. Dilerseniz görüntülerinizi çevrimdışı olarak tutmak amacıyla bulut özelliklerini kapatabilme seçeneğinizde yer alıyor.

Uygulama ile birlikte fotoğraflarınızı albüm oluşturup veyahut varolan albümleri düzenleyip yönetebiliyorsunuz. Favori durumdaki fotoğraflarınızı işaretlemek, metaverilerini görüntüleyebilmek ve de  doğru fotoğrafı bulmak amacıyla sıralamak da sizin elinizde.

Her bir görüntüyü ayarlayabilecek olduğunuz 8 değişik kaydırma butonu ve de daha önceki ayarlarınızı kopyala-yapıştır yöntemiyle her bir görüntüye uygulayabilme imkanı da işleri basitleştirmekte. Histogram özelliği de otomatik bir şekilde yüksek veyahut düşük ışığa sahip alanlara işaret etmekte.

raw power ios Gentleman Coders
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi