Samsung Altın Kaplama Galaxy S8 Ve Galaxy S8+ Modellerini Duyurdu!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni amiral gemilerinin fiyatını düşük bulan kullanılar için Samsung altın kaplama yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini duyurdu.

Samsung Altın Kaplama Galaxy S8 Ve Galaxy S8+ Modellerini Duyurdu!
Samsung Altın Kaplama Galaxy S8 Ve Galaxy S8+ Modellerini Duyurdu! Burak AYDIN
Bu içerik 1192 kez okundu.

Samsung'un kısa bir süre önce tanıttığı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Ülkemizde de kısa bir süre içerisinde satışa sunulacak olan Samsung'un yeni amiral gemilerinin fiyatının 3.800 TL'den başlayacağı açıklanmıştı. Dünya genelinde ve ülkemizde de fiyatı aşırı pahalı olan Samsung'un yeni amiral gemilerini halen pahalı bulmayan kullanıcılar için Samsung yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini duyurdu.

Teknoloji devi Samsung'un yeni duyurusuyla birlikte Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin altın, roze altın ve platinyum kaplama modelleriyle birlikte siyah ve orkide grisi renkleriyle sunuluyor. Samsung'un en pahalı Galaxy S8 modelinin fiyatı 2450 pound olarak olarak açıklanan Platin Galaxy S8 Plus modeli oldu. Cihazın 24 ayar altın sürümü ise 2350 pound gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.

Samsung'un Galaxy S8 Plus modelini almak isteyen kullanıcılar için Samsung Galaxy S8 modelinin de altın kaplı sürümünü tanıttı. Samsung'un Galaxy S8 modelinin platin sürümü 2350 pound fiyat etiketine sahipken 18K Rose Gold sürümü ise 2300 pound fiyat etiketine sahip.

galaxy-s8-altın

Samsung ayrıca bu lüks cihazlarının yanında powerbank, kablosuz şarj cihazı ve yeni nesil Samsung Gear VR gözlük verecek ve ayrıca lüks bir kartlık verecek.

galaxy-s8-altın

Samsung'un açıklamasına göre ultra lüks Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerini alan kullanıcılar dünya genelinde ücretsiz kargo ile telefonlarına sahip olabilecekler. 22 Mayıs tarihinde satışa çıkacak olan bu lüks Galaxy S8'lere Samsung'un web sitesi üzerinden sahip olabilecekler. 

samsung galaxy s8 galaxy s8 altın galaxy s8 plus altın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi