Samsung Bixby Cümle Kurmakta Zorlanıyor!

Samsung'un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleriyle birlikte sunduğu kendi sanal asistan uygulaması Bixby cümle kurmakta güçlük çekiyor.

Samsung Bixby Cümle Kurmakta Zorlanıyor!
Samsung Bixby Cümle Kurmakta Zorlanıyor! Burak AYDIN
Bu içerik 636 kez okundu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un kısa bir süre önce satışa sunduğu yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile birlikte gelen yeni sanal asistanı Bixby cümle kurmakta zorlanıyor.

Samsung'un geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni amiral gemi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleriyle birlikte gelen ve sonrasında tüm özellikleri yetişmediği için başlangıçta sadece belli özelliklerle gelen sanal asistan Bixby kullanıcılara zor anlar yaşatıyor.

bixby

Ünlü haber Sitesi Wall Street Journal'ın haberine göre Samsung'un yeni dijital asistanı Bixby'nin İngilizce diliyle ilgili ciddi sorunları bulunuyor. Samsung'un sanal asistani Bixby'nin kurduğu cümleler hep Apple'ın Siri ve Google'ın Google Assistant uygulamalarından geride kalıyor.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile büyük bi başarı yakalayan Samsung'un sanal asistan alanında sınıfta kalması görünüşe göre kullanıcıların pek umrunda değil. Bakalım Samsung ilerleyen günlerde Bixby'ın ingilizce dil sorununu çözecek mi ?

samsung siri bixby google assistant
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi